tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda moe szykowa powrt modelu Transalp - producent ponownie zarejestrowa znak towarowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda moe szykowa powrt modelu Transalp - producent ponownie zarejestrowa znak towarowy

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.02.25, 07:50 Drukuj

Honda ponownie zarejestrowała znak towarowy Transalp, co może oznaczać powrót legendarnego modelu. Wniosek wpłynął na początku lutego.

Dwa lata temu japoński magazyn Young Machine zasugerował, że Honda ma pracować nad modelem o oznaczeniu CRF850L. Motocyklowy świat podszedł do tej plotki z wielkim optymizmem, ponieważ szklana kula japońskich dziennikarzy ma bardzo wysoką skuteczność. Teraz pojawiła się informacja, że Honda złożyła wniosek o ponowne zarejestrowanie znaku towarowego "Transalp", co mogłoby oznaczać powrót kolejnej legendy.

NAS Analytics TAG

Obecnie na rynku średnich motocykli adventure rządzą takie motocykle jak Yamaha Tenere 700 i KTM 890 Adventure, które sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Dość powiedzieć, że w Niemczech Yamaha wyprzedziła w wynikach sprzedaży dużego GS-a. Sądząc po tym, jak Honda podeszła do tematu CBR1000RR-R Fireblade, gdzie wyglądało, jakby producent czekał aż opadnie kurz po wojnie na moc i skrzydełka, by móc przedstawić rozwiązanie bazujące na obowiązujących trendach, możemy przypuszczać, że podobnie wydarzy się w przypadku ewentualnego powrotu modelu Transalp.

Aplikacja Hondy wpłynęła do amerykańskiego biura patentowego w dniu 9 lutego bieżącego roku, a 12 lutego zmieniła status na "w toku". W ciągu najbliższych trzech miesięcy będzie poddana sprawdzeniu pod kątem prawnym, a później, jeżeli przez sześć miesięcy nie wpłyną żadne oparte o solidne podstawy zażalenia, nazwa zostanie ponownie zarejestrowana.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr