tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha FJR 1300 AS Ultimate Edition i AE Ultimate Edition. Łabędzi śpiew kultowego motocykla
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha FJR 1300 AS Ultimate Edition i AE Ultimate Edition. Łabędzi śpiew kultowego motocykla

Autor: Janusz Bębenek 2019.11.04, 14:05 1 Drukuj

FJR1300 to ciężki motocykl sportowo-turystyczny, który już dawno doczekał się miana kultowego. W przyszłym sezonie wciąż obecny będzie w ofercie Yamahy, ale to już jego ostatnie chwile. 

Dwie zaprezentowane wersje Yamahy FJR 1300 to łabędzi śpiew tego niemal kultowego motocykla. Po prawie 20 latach Yamaha przyznaje to w nazwie modelu - dwa warianty przygotowane na 2020 to FJR 1300 AS Ultimate Edition i FJR 1300 AE Ultimate Edition. Projektanci poddali motocykl nieznacznym modyfikacjom. pojawił się kolor Midnight Black

NAS Analytics TAG

Rzędowa czwórka o pojemności 1298 cm3 zapewnia ogromny zapas mocy w każdej sytuacji. Do tego elektronicznie sterowane zawieszenie, systemy wspomagające kierowcę, oświetlenie LED doświetlające zakręty, elektrycznie sterowana szyba, regulowana kierownica i siodło, grzane manetki i fabryczne, szybko zdejmowalne kufry. Model 2020 dostępny będzie w grudniu.

Więcej informacji o motocyklach Yamaha znajdziesz na stronie https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę