tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dyrektor EICMA: termin targw niezagroony, decyzje BMW i KTM przedwczesne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dyrektor EICMA: termin targw niezagroony, decyzje BMW i KTM przedwczesne

Autor: Raff 2020.04.03, 19:44 Drukuj

Targi EICMA są potwierdzone, a decyzje BMW i KTM uznajemy za przedwczesne - ogłosił Paolo Magri, dyrektor EICMA. Obaj producenci ogłosili, że wycofują się z udziału w tegorocznej edycji targów.

Informowaliśmy niedawno, że zarówno BMW Motorrad, jaki i KTM, wraz ze swoimi markami Husqvarna i GasGas, zdecydowały się zrezygnować z udziału w tegorocznej edycji EICMA.

NAS Analytics TAG

Powodów było kilka - najważniejsze to oczywiście zagrożenie związane z koronawirusem, zagrożeniem zupełnie nowej skali, którego konsekwencji nie sposób przewidzieć. Zarówno KTM, jak i BMW zwracały uwagę na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa własnym pracownikom i zwiedzającym.

Kolejnym powodem była trudna sytuacja związana zamknięciem fabryk, spadkiem sprzedaży nowych motocykli i ograniczeniami w ich produkcji. Obie firmy zadeklarowały chęć wykorzystania potencjału marketingowych kanałów online.

Dyrektor EICMA, Paolo Magri, w wydanym oświadczeniu zapewnia, że choć rozumie decyzje BMW i KTM, uważa je za przedwczesne, a tegoroczne targi EICMA są niezagrożone i odbędą się w normalnym terminie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr