tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zbudowa motocykl z klockw Lego! To si nazywa zadanie na czas kwarantanny! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zbudowa motocykl z klockw Lego! To si nazywa zadanie na czas kwarantanny! [FILM]

Autor: Raff 2020.03.31, 21:45 Drukuj

Okres odosobnienia wymuszonego sytuacją epidemiczną to trudny czas dla kogoś, kto zwykle spędzał całe poza domem. Każdy z nas radzi sobie inaczej, dla niektórych to dobra okazja nadrobienia zaległości w lekturze, dla innych doskonały pretekst by wrócić do ulubionych rozrywek z dzieciństwa.

NAS Analytics TAG

Kiedy zobaczyliśmy ten film, pełen klocków lego, które sekunda po sekundzie przyjmują kształt motocykla wyścigowego Britten V1000, dosłownie zaświeciły nam się oczy. Konstruktorem jest Ryan McNaught, jeden z zaledwie 14 certyfikowanych konstruktorów Lego na świecie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr