tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki modele 2020. V-Strom 1050 i inne gwiazdy EICMA 2019
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki modele 2020. V-Strom 1050 i inne gwiazdy EICMA 2019

Autor: Redakcja 2019.11.07, 16:16 Drukuj

V-Strom 1050, mocno nawiązujący do kultowego DR Biga, był najważniejszą premierą Suzuki na targach EICMA 2019. Producent pokazał też dotychczasowe modele, w tym Katanę.

Na stoisku Suzuki podczas targów EICMA nawiększym zainteresowaniem cieszył się nowy V-Strom 1050. Trudno się dziwić - projektantom w zgrabnej formie udało się połączyć nowoczesną technologię i świetną stylistykę, nawiązującą do kanciastych linii kultowej wyprawówki DR Big.

NAS Analytics TAG

W nowym V-Stromie 1050 znalazły się między innymi tryby jazdy, sterowana elektronicznie przepustnica z tempomatem, system wspomagający jazdę na niskich obrotach, kolorowy wyświetlacz i wiele innych gadżetów. Więcej o tym modelu znajdziesz w naszym artykule.

Co jeszcze pokazało Suzuki w Mediolanie? Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr