tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki modele 2020. V-Strom 1050 i inne gwiazdy EICMA 2019 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki modele 2020. V-Strom 1050 i inne gwiazdy EICMA 2019

Autor: Redakcja 2019.11.07, 16:16 Drukuj

V-Strom 1050, mocno nawiązujący do kultowego DR Biga, był najważniejszą premierą Suzuki na targach EICMA 2019. Producent pokazał też dotychczasowe modele, w tym Katanę.

Na stoisku Suzuki podczas targów EICMA nawiększym zainteresowaniem cieszył się nowy V-Strom 1050. Trudno się dziwić - projektantom w zgrabnej formie udało się połączyć nowoczesną technologię i świetną stylistykę, nawiązującą do kanciastych linii kultowej wyprawówki DR Big.

NAS Analytics TAG

W nowym V-Stromie 1050 znalazły się między innymi tryby jazdy, sterowana elektronicznie przepustnica z tempomatem, system wspomagający jazdę na niskich obrotach, kolorowy wyświetlacz i wiele innych gadżetów. Więcej o tym modelu znajdziesz w naszym artykule.

Co jeszcze pokazało Suzuki w Mediolanie? Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę