tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki modele 2020. V-Strom 1050 i inne gwiazdy EICMA 2019
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki modele 2020. V-Strom 1050 i inne gwiazdy EICMA 2019

Autor: Redakcja 2019.11.07, 16:16 Drukuj

V-Strom 1050, mocno nawiązujący do kultowego DR Biga, był najważniejszą premierą Suzuki na targach EICMA 2019. Producent pokazał też dotychczasowe modele, w tym Katanę.

Na stoisku Suzuki podczas targów EICMA nawiększym zainteresowaniem cieszył się nowy V-Strom 1050. Trudno się dziwić - projektantom w zgrabnej formie udało się połączyć nowoczesną technologię i świetną stylistykę, nawiązującą do kanciastych linii kultowej wyprawówki DR Big.

NAS Analytics TAG

W nowym V-Stromie 1050 znalazły się między innymi tryby jazdy, sterowana elektronicznie przepustnica z tempomatem, system wspomagający jazdę na niskich obrotach, kolorowy wyświetlacz i wiele innych gadżetów. Więcej o tym modelu znajdziesz w naszym artykule.

Co jeszcze pokazało Suzuki w Mediolanie? Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr