tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sezon w Suzuki nie koczy si nigdy - wyprzedae i turystyczne modele Travel Pack
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sezon w Suzuki nie koczy si nigdy - wyprzedae i turystyczne modele Travel Pack

Autor: Redakcja 2019.12.02, 17:03 Drukuj

Suzuki robi wszystko, by motocyklowi podróżnicy mieli w czym wybierać przez cały rok! Na horyzoncie czeka nowy V-Strom 1050, a modele z rocznika 2019 mają teraz znakomite, wyprzedażowe ceny. Wciąż dostępne są również motocykle Suzuki z turystycznym wyposażeniem Travel Pack.

Na zakończonych niedawno targach EICMA zadebiutowała najnowsza wersja flagowego modelu turystycznego Suzuki - V-Strom 1050. Jego zmodernizowany silnik spełnia teraz wymogi normy Euro 5, a zwiększona pojemność skokowa dała wzrost mocy ze 100 do 107 KM. Motocykl wyposażono w nowy wyświetlacz, a jego "kanciasta" stylistyka nawiązuje do klasycznego modelu DR Big. Suzuki V-Strom 1050 to jedna z najciekawszych tegorocznych nowości, która już na początku sezonu 2021 będzie dostępna dla klientów.

NAS Analytics TAG

Nie trzeba jednak czekać do wiosny, by cieszyć się nowym, niezawodnym motocyklem Suzuki. Egzemplarze z roczników 2019 i 2018 mają teraz nowe, posezonowe ceny. Szczegółową listę znajdziecie na stronie Suzuki Polska. Jest na niej m.in. legendarny już, niezniszczalny model V-Strom 650, którego możecie mieć już od 32990 zł!

Nie zapominajmy również o modelach GSX-S1000F, V-Strom 1000 oraz V-Strom 650 z wyposażeniem Travel Pack, które są wciąż dostępne u dealerów Suzuki. W tej wersji wyposażenia, zależnie od modelu, znalazły się m.in. kufry, podwyższona szyba, sakwy i grzane manetki - wszystko, czego potrzebuje motocyklowy turysta! Więcej szczegółów na dedykowanej stronie Suzuki Travel Pack.

W Suzuki sezon nie kończy się nigdy. Już teraz wybierz maszynę na przyszłoroczne wyjazdy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr