tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki V-Strom 1000 2020. Film, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki V-Strom 1000 2020. Film, dane techniczne

Autor: Janusz Bbenek 2019.10.30, 12:29 4 Drukuj

Suzuki wypuściło trzeci filmowy teaser, zwiastujący premierę najnowszej generacji turystycznego V-Stroma 1000. Tym razem możemy zobaczyć ten motocykl niemal w całości i pierwsze wrażenie jest pozytywne - nawiązania do słynnego DR800 Dr Big są doskonale widoczne, ale nienachalne.

Poprzednia zapowiedź nowej maszyny była co najmniej enigmatyczna. Teraz wiemy już, o jaki motocykl chodzi i co więcej, widzimy go prawie w całości. Zwracają uwagę przede wszystkim dwa elementy, udanie nawiązujące do słynnego poprzednika sprzed lat - duży "dziób" oraz kwadratowa lampa. Pojawi się również całkiem nowy wyświetlacz w kokpicie, choć na razie nie zaprezentowano go w działaniu - widać tylko obrys.

NAS Analytics TAG

W silniku nie spodziewamy się większych rewolucji, choć zapewne otrzymał on szereg modyfikacji, pozwalających na przystosowanie do nowej normy Euro 5. Dalej będzie to chłodzony cieczą litrowy V-twin o mocy ok. 100 KM. Piec jest znany od lat i chociaż nie zachwyca kulturą pracy, to jest wśród motocyklowych turystów bardzo ceniony za niezawodność.

O zupełnie nowej jednostce w przypadku Suzuki przestaliśmy już nawet marzyć. Wygląda na to, że w tym roku japoński producent poszedł podobną drogą, co w zeszłym w przypadku nowej Katany. Odkopano mniej lub bardziej "kultowy" model i na dobrze znaną mechanikę nałożono nowe ciuchy. Bardzo zresztą możliwe, że nowy V-Strom w szatach Dr Big będzie dzielił z Kataną wiele komponentów. Jeśli nowy turystyk sprawdzi się w boju, jesteśmy w stanie wybaczyć tę niewyszukaną strategię.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr