tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki V-Strom 1000 2020. Film, dane techniczne NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki V-Strom 1000 2020. Film, dane techniczne

Autor: Janusz Bębenek 2019.10.30, 12:29 4 Drukuj

Suzuki wypuściło trzeci filmowy teaser, zwiastujący premierę najnowszej generacji turystycznego V-Stroma 1000. Tym razem możemy zobaczyć ten motocykl niemal w całości i pierwsze wrażenie jest pozytywne - nawiązania do słynnego DR800 Dr Big są doskonale widoczne, ale nienachalne.

Poprzednia zapowiedź nowej maszyny była co najmniej enigmatyczna. Teraz wiemy już, o jaki motocykl chodzi i co więcej, widzimy go prawie w całości. Zwracają uwagę przede wszystkim dwa elementy, udanie nawiązujące do słynnego poprzednika sprzed lat - duży "dziób" oraz kwadratowa lampa. Pojawi się również całkiem nowy wyświetlacz w kokpicie, choć na razie nie zaprezentowano go w działaniu - widać tylko obrys.

NAS Analytics TAG

W silniku nie spodziewamy się większych rewolucji, choć zapewne otrzymał on szereg modyfikacji, pozwalających na przystosowanie do nowej normy Euro 5. Dalej będzie to chłodzony cieczą litrowy V-twin o mocy ok. 100 KM. Piec jest znany od lat i chociaż nie zachwyca kulturą pracy, to jest wśród motocyklowych turystów bardzo ceniony za niezawodność.

O zupełnie nowej jednostce w przypadku Suzuki przestaliśmy już nawet marzyć. Wygląda na to, że w tym roku japoński producent poszedł podobną drogą, co w zeszłym w przypadku nowej Katany. Odkopano mniej lub bardziej "kultowy" model i na dobrze znaną mechanikę nałożono nowe ciuchy. Bardzo zresztą możliwe, że nowy V-Strom w szatach Dr Big będzie dzielił z Kataną wiele komponentów. Jeśli nowy turystyk sprawdzi się w boju, jesteśmy w stanie wybaczyć tę niewyszukaną strategię.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę