tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy to nowy DR Big? Suzuki publikuje zagadkowy teaser motocykla [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy to nowy DR Big? Suzuki publikuje zagadkowy teaser motocykla [FILM]

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.22, 10:19 Drukuj

Dziwny - takim słowem można określić zwiastun będący zaproszeniem na premierę nowości od Suzuki podczas tegorocznych targów EICMA. Czy oglądamy zapowiedź nowego DR-Biga?

W klipie widzimy, jak główny bohater wraca do domu i zostawia zegarek oraz kluczyki z brelokiem Suzuki, po czym łapie smartfona i umawia się z kumplami na motocyklową przejażdżkę. Do tego momentu wszystko jest zrozumiałe, ale dalej mamy motyw łowienia ryb, joggingu na szutrowej drodze i biwakowania ze znajomymi.

NAS Analytics TAG

To wszystko może wskazywać na to, że Suzuki przedstawi nam motocykl klasy adventure i to by miało sens. Wkrótce zacznie obowiązywać norma emisji spalin EURO 5. Obecna generacja modelu V-Strom zdążyła się trochę zestarzeć od momentu zaprezentowania jej w 2014 roku. Motocykl ma duże grono zwolenników i doskonałe opinie w testach, ale na tle konkurencji wypada przestarzale. Wejście w życie nowej normy emisji spalin to doskonała okazja żeby Suzuki zaprezentowało nowego V-Stroma.

Tym bardziej że od pewnego czasu o następcy krążą różne słuchy. W wielu źródłach pojawiły się szpiegowskie zdjęcia motocykla, opisywanego jako "nowy DR Big". Konstrukcyjnie oparty byłby na V-Stromie 1000, ale otrzymałby dłuższe skoki zawieszenia, 21-calowe przednie koło i - oczywiście - typowy dla protoplasty wielki dziób.

Czy zajawka Suzuki mówi o nowym DR Bigu? Na odpowiedź musimy poczekać do listopada, do targów EICMA.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr