tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Suzuki V-Strom 1000 inspirowany Katan? Zagadkowe zdjcie szpiegowskie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Suzuki V-Strom 1000 inspirowany Katan? Zagadkowe zdjcie szpiegowskie

Autor: Raff 2019.04.18, 11:22 3 Drukuj

Nie ustają spekulacje dotyczące nowego Suzuki DR Big, nad którym rzekomo pracuje Hamamatsu. Nowe zdjęcie szpiegowskie, które pojawiło się na Twitterze RideApart wskazuje, że coś może być na rzeczy. Ale nie tak, jak wam się wydaje.

Nie tak dawno rozprawiliśmy się z plotką na temat powrotu kultowego niemal modelu Suzuki - DR Big. Coś, czym ekscytowali się blogerzy z całego świata było w istocie wizją znanego projektanta Oberdana Bezziego. Niewątpliwie Suzuki pracuje jednak nad czymś nowym - świadczy o tym zdjecie szpiegowskie, przedstawiające zamaskowane motocykle.

NAS Analytics TAG

suzuki-dr-big-2020

Naszym zdaniem nie chodzi jednak o wskrzeszenie legendy Doktora Biga, a o nowy model Suzuki V-Stroma, który, jak by nie patrzeć trochę się już zestarzał. Wyraźnie widać nie tylko, że motocykle mają widlaste silniki, ale także charakterystyczne przetłoczenie na baku, znane właśnie ze Sztormiaka.

Najbardziej zastanawiającym elementem fotografii jest prostokątny reflektor przedni, przywołujący skojarzenia z… modelem Katana! Czy to znak, że nowa linia stylistyczna Suzuki porzuci okrągłe reflektory na rzecz prostokątnych? Ciekawa koncepcja, nie sądzicie?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor: pp 19/04/2019 19:05

99%

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr