tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Suzuki V-Strom 1000 inspirowany Kataną? Zagadkowe zdjęcie szpiegowskie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Suzuki V-Strom 1000 inspirowany Kataną? Zagadkowe zdjęcie szpiegowskie

Autor: Raff 2019.04.18, 11:22 3 Drukuj

Nie ustają spekulacje dotyczące nowego Suzuki DR Big, nad którym rzekomo pracuje Hamamatsu. Nowe zdjęcie szpiegowskie, które pojawiło się na Twitterze RideApart wskazuje, że coś może być na rzeczy. Ale nie tak, jak wam się wydaje.

Nie tak dawno rozprawiliśmy się z plotką na temat powrotu kultowego niemal modelu Suzuki - DR Big. Coś, czym ekscytowali się blogerzy z całego świata było w istocie wizją znanego projektanta Oberdana Bezziego. Niewątpliwie Suzuki pracuje jednak nad czymś nowym - świadczy o tym zdjecie szpiegowskie, przedstawiające zamaskowane motocykle.

NAS Analytics TAG

suzuki-dr-big-2020

Naszym zdaniem nie chodzi jednak o wskrzeszenie legendy Doktora Biga, a o nowy model Suzuki V-Stroma, który, jak by nie patrzeć trochę się już zestarzał. Wyraźnie widać nie tylko, że motocykle mają widlaste silniki, ale także charakterystyczne przetłoczenie na baku, znane właśnie ze Sztormiaka.

Najbardziej zastanawiającym elementem fotografii jest prostokątny reflektor przedni, przywołujący skojarzenia z… modelem Katana! Czy to znak, że nowa linia stylistyczna Suzuki porzuci okrągłe reflektory na rzecz prostokątnych? Ciekawa koncepcja, nie sądzicie?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: pp 19/04/2019 19:05

99%

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę