tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Suzuki DR BIG 1200? Niestety, jest pewien problem...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Suzuki DR BIG 1200? Niestety, jest pewien problem...

Autor: Raff 2019.02.06, 11:01 1 Drukuj

Ta ciekawa skądinąd wizualizacja Suzuki DR BIG 1200 powraca jak bumerang od trzech lat. Idea podchwycona ostatnio przez kilka zagranicznych portali nie ma jednak nic wspólnego z planami producenta - to tylko wizja artysty.

"Nowy Suzuki DR BIG 1200", jak opisuje tę wizualizację kilka zagranicznych portali poświęconych enduro, to w istocie pochodząca sprzed trzech lat koncepcja Oberdana Bezzi - jednego z najwybitniejszych designerów motocykli.

NAS Analytics TAG

To prawda - Bezzi jest jednym z najwybitniejszych projektantów, a wiele jego dzieł możemy zobaczyć jako produkcyjne motocykle. Spod jego ręki wyszło jednak także mnóstwo szkiców, koncepcji stylistycznych, które nie weszły nigdy do produkcji, ba! - nie były nawet rozważane przez producentów.

Przykładem takiego właśnie szkicu, który funkcjonował jako luźna propozycja projektanta, był pokazany w 2016 roku rendering nowego DR BIG 1200, opartego na nieistniejącym w ofercie Suzuki v-twinie o pojemności 1200 cm3. Opisywany jako "nowy V-Strom" albo właśnie "nowy DR BIG", był jednak tylko wizją projektanta, niczym więcej.

Tymczasem blogerzy i dziennikarze prześcigają się w hipotezach dotyczących mocy silnika, wyposażenia i innych cech, które zapewne wywróżyli z fusów. Po co Suzuki miałoby budować motocykl będący bezpośrednią konkurencją dla V-Stroma? Nie wiadomo.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr