tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Cafe Racer. Hamamatsu daje nadziej na nowy motocykl retro
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Cafe Racer. Hamamatsu daje nadziej na nowy motocykl retro

Autor: Raff 2019.02.19, 16:58 1 Drukuj

Jeden z niedawnych szkiców patentowych Suzuki wskazuje, że firma może być zainteresowana budową nowego motocykla. Forma i zastosowane rozwiązania nasuwają na myśl konstrukcję w stylu retro.

Suzuki miało w swojej historii kilka motocykli w stylistyce retro. Każdy z nich okazywał się jeśli nie hitem sprzedaży, to z pewnością ważnym modelem w ofercie - by wspomnieć choćby VanVana 200, czy TU250. Ostatni z takich modeli - SV650X, nie bije wprawdzie rekordów sprzedaży, ale z drugiej strony trudno uznać go też za konstrukcję nieudaną.

NAS Analytics TAG

Patenty złożone w amerykańskim urzędzie dają nadzieję na całkiem nowy motocykl w stylu retro. Dla producenta, dość ospałego w premierach nowych modeli, mógłby to być strzał w 10, jeśli weźmie się pod uwagę zainteresowanie maszynami tego typu.

Suzuki Cafe patent

Szkice przedstawiają długi zbiornik paliwa z wyprofilowaniami, pojedyncze siodło i kratownicową ramę, co wskazuje na wyścigową inspirację tego projektu. W konstrukcji widoczny jest monoshock współpracujący z trójkątnym wahaczem. Całość wygląda na konstrukcję świeżą, niebędącą koncertem życzeń - bazą rozwiązań znanych z innych modeli.

Trzymamy kciuki za to, żeby projekt okazał się rzeczywistością. Kto jak kto, ale Suzuki potrafi budować klasyki.

Zdjęcie tytułowe: Suzuki GN400 z Ventus Garage.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr