tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Cafe Racer. Hamamatsu daje nadzieję na nowy motocykl retro NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Cafe Racer. Hamamatsu daje nadzieję na nowy motocykl retro

Autor: Raff 2019.02.19, 16:58 1 Drukuj

Jeden z niedawnych szkiców patentowych Suzuki wskazuje, że firma może być zainteresowana budową nowego motocykla. Forma i zastosowane rozwiązania nasuwają na myśl konstrukcję w stylu retro.

Suzuki miało w swojej historii kilka motocykli w stylistyce retro. Każdy z nich okazywał się jeśli nie hitem sprzedaży, to z pewnością ważnym modelem w ofercie - by wspomnieć choćby VanVana 200, czy TU250. Ostatni z takich modeli - SV650X, nie bije wprawdzie rekordów sprzedaży, ale z drugiej strony trudno uznać go też za konstrukcję nieudaną.

__________________________________________

Patenty złożone w amerykańskim urzędzie dają nadzieję na całkiem nowy motocykl w stylu retro. Dla producenta, dość ospałego w premierach nowych modeli, mógłby to być strzał w 10, jeśli weźmie się pod uwagę zainteresowanie maszynami tego typu.

Suzuki Cafe patent

Szkice przedstawiają długi zbiornik paliwa z wyprofilowaniami, pojedyncze siodło i kratownicową ramę, co wskazuje na wyścigową inspirację tego projektu. W konstrukcji widoczny jest monoshock współpracujący z trójkątnym wahaczem. Całość wygląda na konstrukcję świeżą, niebędącą koncertem życzeń - bazą rozwiązań znanych z innych modeli.

Trzymamy kciuki za to, żeby projekt okazał się rzeczywistością. Kto jak kto, ale Suzuki potrafi budować klasyki.

Zdjęcie tytułowe: Suzuki GN400 z Ventus Garage.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę