tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Suzuki DRZ na bazie SV650. Koncept, ale jaki! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Suzuki DRZ na bazie SV650. Koncept, ale jaki!

Autor: Raff 2018.12.28, 17:06 2 Drukuj

Suzuki SV650 już na pierwszy rzut oka wygląda jak znakomita baza dla wielu różnych wersji. Aż dziw, że producent nie chce wykorzystać tego modelu do stworzenia czegoś ekscytującego, na przykład następcy DRZ.

Skąd pomysł na DRZ? Ten dzielny wojownik w przeróżnych konfiguracjach stał się symbolem motocykla uniwersalnego. W różnych konfiguracjach budził szacunek w mieście, zdobywał najdalsze szlaki lub dawał frajdę brodząc w piaskach pobliskich poligonów. To po prostu motocykl-symbol.

Podobnego zdania byli chyba projektanci ze znanego studia designerskiego, którzy, bazując na konstrukcji SV650, stworzyli koncept nowego DRZ. Zadanie wdzięczne, bo zarówno DRZ, jak i SV to prawdziwe golasy - niespecjalnie jest z czego obierać, a i dodawać niewiele potrzeba.

Z ciekawym, aluminiowym wahaczem, nowym zawieszeniem, owiewkami i siodłem ta DRZ-SV650 wygląda naprawdę zadziornie. Jesteśmy pewni, że dałaby radę wystrzelić wyniki sprzedażowe Suzuki w kosmos.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę