tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nastpca Suzuki SV650 z rzdowym silnikiem nabiera ksztatw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nastpca Suzuki SV650 z rzdowym silnikiem nabiera ksztatw

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.11.27, 14:10 Drukuj

W sieci pojawiły się kolejne rysunki patentowe dotyczące dwucylindrowego, rzędowego silnika Suzuki.

Pierwsze informacje na temat rzędowego silnika Suzuki pojawiły się w sierpniu. Mówiono wtedy o silniku o pojemności 700 cm3, który na rysunkach został umieszczony w motocyklu typu naked. W związku z wejściem w życie normy emisji spalin Euro 5 spodziewaliśmy się, że już tej jesieni V-twin z 650-tek zostanie zastąpiony nowym motorem. Tak się jednak nie stało, bo Suzuki przystosowało SV650 i DL650 do spełniania wymogów nowej normy.

NAS Analytics TAG

Na trop rysunków, które przedstawiają silnik umieszczony w motocyklu trafiło Visordown. W przeciwieństwie do pierwszych szkiców patentowych teraz możemy mówić o bardziej realnym kształcie maszyny. Rama motocykla stanowi połączenie kratownicy z elementami charakterystycznymi dla konstrukcji odciążających silnik. Do tych elementów przymocowano tylny stelaż. Na rysunkach widać również nowy wahacz, który ma asymetryczny kształt.

Nawet nie próbujemy spekulować, kiedy nowy silnik mógłby trafić do produkcji, ponieważ Suzuki nie spieszy się z wprowadzaniem nowości, ale z pewnością jest na co czekać.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr