tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczny Suzuki Burgman - kolejne zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczny Suzuki Burgman - kolejne zdjcia

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.12.04, 13:03 Drukuj

Suzuki intensywnie testuje elektrycznego Burgmana. W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia.

Elektryczna wersja Suzuki Burgman znów została przyłapana podczas testów w Indiach. Nowe zdjęcia zamieścił portal InianAutosBlog. Z zewnątrz skuter nie różni się od swojego spalinowego odpowiednika, ale już obudowa przekładni zdradza, że mamy do czynienia z elektrykiem. Burgman ma spory schowek, więc producent będzie mógł zrobić taki sam zabieg jak Vespa z modelem Elettrica - czyli pozostawić znaną wszystkim sylwetkę i jednocześnie bez problemu zmieścić baterie pod owiewkami.

NAS Analytics TAG

Losy modelu Burgman są bardzo niepewne w obliczu nadciągającej normy emisji spalin Euro 5, ponieważ tylko Burgman 400 spełnia jej wymagania. Niedawno producent przedstawił nowe malowania modeli SV650 i V-Strom 650, a także poinformował, że motocykle zostały przystosowane do nowej normy emisji spalin. O modelu Burgman 125 na razie nie wiemy nic poza tym, że w planach zamówień nie ma mowy o egzemplarzach z produkcji na rok 2021. Czy producent strzeli sobie w kolano i uśmierci kultowy skuter? Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu najbliższych miesięcy.

suzuki-burgman-electric-spy-shot-right-side-28c4

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia

suzuki-burgman-electric-spy-shot-front-right-b0e8

suzuki-burgman-electric-spied-1e77

suzuki-burgman-electric-spy-shot-9845

Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr