tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Alrendo TS Bravo - atrakcyjny motocykl elektryczny w rozsądnej cenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Alrendo TS Bravo - atrakcyjny motocykl elektryczny w rozsądnej cenie

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.14, 09:07 Drukuj

W maju producent motocykli Alrendo wypuści do sprzedaży swój pierwszy model - TS Bravo. Elektryczny naked będzie połączeniem dobrej ceny, atrakcyjnego wyglądu i przyzwoitych osiągów.

Problemem motocykli elektrycznych, oprócz konieczności przekonania do nich zatwardziałych miłośników silników spalinowych, jest przede wszystkim cena. O ile w przypadku samochodów elektrycznych i hybrydowych parametr ten już znacznie się unormował, o tyle motocykle elektryczne nadal są wyraźnie droższe od spalinowych i na dodatek rzadko oferują przy tym coś, co przyciągnie klientów. Ten trend może przełamać Alrendo TS Bravo.

NAS Analytics TAG

Alrendo TS Bravo to miejski naked, który będzie oferował maksymalną moc 75 koni mechanicznych i moment obrotowy wynoszący 117 Nm. Prędkość ma być ograniczona elektronicznie do 135 km/h. To wszystko przy masie 200 kg. Oczywiście najbardziej interesuje nas kwestia zasięgu i ładowania, a tutaj jest całkiem dobrze. Przy prędkości około 80 km/h powinniśmy przejechać 250 kilometrów na jednym ładowaniu. Jeżeli zadowoli nas 50 km/h, to wówczas zasięg wyniesie aż 419 kilometrów. Czas ładowania od zera do pełna jest bardziej niż przyzwoity i wynosi niecałe cztery godziny. Informacje na temat tego, co dzieje się z motocyklem będą pokazywane na kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 7 cali.

Alrendo TS Bravo będzie dostępne w kolorach Vogue Blue i Shadow Grey. Cena została ustalona na 9995 euro - czyli niecałe 45 500 złotych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę