tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki separuje bran motocyklow od motorowodnej - na razie tylko w USA
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki separuje bran motocyklow od motorowodnej - na razie tylko w USA

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.30, 12:15 Drukuj

Suzuki Motor America ogłosiło, że na terenie USA od 2021 roku rozdziela branżę motocyklową od marine. Podział ma dotyczyć nie tylko praktyk biznesowych, ale także central obydwu podmiotów. W założeniu niezależne firmy działające osobno mają odnieść większy sukces. Czy taka strategia odniesie skutek?

Oficjalne oświadczenie Suzuki może nieco wyjaśnić przyczyny takiej sytuacji:

NAS Analytics TAG

"Nowa organizacja ma na celu zapewnienie obu oddziałom najlepszych możliwości optymalizacji ich sukcesu w swoich branżach. Zarówno dywizja  Motocykli / ATV, jak i Marine odnoszą solidne sukcesy. Przekształcając je w dwie oddzielne firmy, oczekujemy na dalszy rozwój i umocnienie się marki Suzuki w Stanach Zjednoczonych".

Centrala "motocyklówki" ma pozostać w rejonie Zatoki San Francisco, "marine" ma przenieść się do Tampa na Florydzie, co może być znacznie skuteczniejszym miejscem sprzedaży i zarządzania dla ich działalności.

Na razie nie wiadomo, czy to oznacza podział także na poziomie dealerów, czy motocykle Suzuki będą sprzedawane w tych samych salonach co np. skutery wodne.  Mamy nadzieję, że na całej sytuacji najbardziej skorzysta klient - czy jednak był to dobry ruch, dowiemy się w perspektywie kilku lat. Trzymamy kciuki.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr