tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki DR-Z 400S: nowy model na sezon 2021, ale nie dla wszystkich
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki DR-Z 400S: nowy model na sezon 2021, ale nie dla wszystkich

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.18, 13:13 Drukuj

Uwielbiasz jazdę w terenie i off-roadowe wyprawy po bezdrożach Ruminii? Z pewnością pamiętasz także  Suzuki DR-Z400S. Suzuki właśnie zaprezentowało model na 2021. Niestety, nie będzie oferowany w Europie...

Suzuki DR-Z400 w różnych wersjach było legendą. Trwały, uniwersalny dotarł do setek zakątków a miłośnicy jazdy dalekiej, hardcoreowej jazdy mieli w nim wiernego kompana.  Przy zmianie baku na większy i kilku drobnych przeróbkach oraz na terenowych oponach był doskonałym kompanem w ekstremalnej turystyce.

NAS Analytics TAG

Nieco zmodernizowana wersja na rok 2021, wciąż zasilana gaźnikiem, bez ABSu, jest czysta w formie i przenosi nas w przeszłość, kiedy produkcja takich modeli była czymś oczywistym. W ostatnich latach rywale opracowali silniki zasilane wtryskiem, ale mało kto z japońskiej koalicji myśli o dualu średniej pojemności, dostepnym w Europie. W zasadzie chyba tylko Honda oferuje XR450, która nie jest motocyklem wyczynowym a raczej pojazdem wielozadaniowym dowolnego przeznaczenia.

Niestety, nie miejmy złudzeń - DRZ400S nie dotrze do Europy. Od czasu skreślenia z oferty RM-Z450X, miłośnicy Suzuki a także fani offroadu mają do dyspozycji co najwyżej turystyczne enduro w postaci V-Storma 650 lub 1000. Szkoda, wielka szkoda...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr