tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 A jednak bdzie Hayabusa 2021! Dealer Suzuki odsania rbek tajemnicy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

A jednak bdzie Hayabusa 2021! Dealer Suzuki odsania rbek tajemnicy

Autor: Raff 2020.10.18, 15:43 Drukuj

Legenda nadchodzi, zapnijcie pasy - takimi słowami, okraszonymi zdjęciem poprzedniej wersji Hayabusy dealer Suzuki zapowiada… no jak myślicie - co?

Wygląda na to, że określenie nowej Hayabusy imieniem litycznego Godota, na którego się czeka, ale on nigdy nie nadchodzi, przestanie być aktualne. Dealer Suzuki z Wrocławia zamieścił na swojej stronie FB zagadkowy opis, który jednak jest dość prosty do rozszyfrowania:

NAS Analytics TAG

Czyli, wygląda na to, że nasze przewidywania co premiery Hayabusy właśnie teraz okazały się trafione. Jak pisaliśmy, nowa Hayabusa znakomicie wpisuje się aktualny trend Suzuki, w którym producent prezentuje nowe modele inspirowane własnymi przebojami sprzed lat.

Nowa Hayka, jak się spodziewamy, nie będzie wulkanem nowoczesnych technologii, jak na przykład Kawasaki H2. Producent, swoim zwyczajem, zdecyduje się zapewne postawić na sprawdzoną mechanikę, systemy elektroniczne traktując jak biżuterię.

A tą biżuterią będzie z pewnością znany z V-Stroma 1000 XT system SIRS, obejmujący ABS działający w zakrętach, sześcioosiowy IMU Bosch, trzy tryby jazdy ze zmiennymi mapami mocy, kontrolę trakcji, tempomat, asystenta startu pod górę i system kontroli hamowania, który dopasowuje tryb działania hamulców do obciążenia motocykla.

Na pełne informacje musimy niestety poczekać jeszcze chwilę.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr