tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwie wersje Suzuki Hayabusy? Dokumenty patentowe ujawniaj pewien szczeg
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwie wersje Suzuki Hayabusy? Dokumenty patentowe ujawniaj pewien szczeg

Autor: Raff 2019.08.23, 14:16 Drukuj

Nowe szkice patentowe dotyczące Suzuki Hayabusy sugerują, że producent nie tylko nie zarzucił prac nad nowym modelem, ale wręcz rozwija projekt o kolejną wersję.

Hayabusa jest jednym z najbardziej oczekiwanych modeli Suzuki. Poprzednia generacja zyskała już status motocykla niemal kultowego, dlatego oczekiwania wobec następcy są ogromne. Kilkakrotnie już publikowaliśmy rozmaite wizualizacje, szkice i koncepty, które wskazywały postęp prac nad nową Hayą.

NAS Analytics TAG

Ostatnie doniesienia z Kraju Kwitnącej Wiśni wskazywały, że motocykl może mieć półautomatyczną skrzynię biegów. Tymczasem złożona niedawno przez producenta dokumentacja patentowa wskazuje, że możemy spodziewać się również innej, klasycznej wersji Hayabusy, wyposażonej w przekładnię nożną i tradycyjne sprzęgło.

To nie koniec dobrych wiadomości - nowe szkice potwierdzają, że opisywany wcześniej silnik o pojemności 1440 cm3 oraz konstrukcja ramy nie zmienią się. Jakiej mocy możemy się spodziewać? Dziś trudno powiedzieć, niewykluczone, że będzie ona zbliżona do tej z Kawasaki H2 - około 200 KM. Największą niewiadomą jest wciąż premiera motocykla. Raczej nie należy się jej spodziewać w przyszłym roku...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr