tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki GSX-R 1100 w wersji na 2020 rok. Ale to byby cudowny motocykl...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-R 1100 w wersji na 2020 rok. Ale to byby cudowny motocykl...

Autor: Raff 2020.10.26, 10:19 Drukuj

Dziki, bezkompromisowy i charakterny. Ten projekt jest jednym z najpiękniejszych pomysłów na neo-retro, jaki widzieliśmy w ostatnim czasie. To zdumiewające jak ogromny potencjał motocykli Suzuki odsłania wizja projektanta…

Suzuki GSX-R 1100 był absurdalnie dziki i bezkompromisowy. Dzięki takiemu charakterowi udało mu się jednak zdobyć uznanie u wielu motocyklistów. Choć niektóre wersje cierpiały na niedostatki w prowadzeniu, inne były za ciężkie, a jeszcze inne brzydkie, z całą pewnością nie można było odmówić temu motocyklowi charakteru.

NAS Analytics TAG

Znana pracownia wzornicza Kardesign przygotowała wizualizacje GSX-R 1100 w wersji, jaka mogłaby pojawić się w tym roku. Trzeba przyznać, że designerzy doskonale uchwycili specyfikę motocykla - charakterystyczne okrągłe lampy, kształt ramy, czy detale bezpośrednio nawiązujące do pierwowzoru perfekcyjnie łączą dawną stylistykę z nowymi trendami.

Niestety, to, co widzimy, to tylko wizja projektanta. Mamy nadzieję, że znajdzie się gdzieś na świecie warsztat, który podejmie się budowy takiego cuda…

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr