tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Suzuki V-Strom - pierwsze konkrety
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Suzuki V-Strom - pierwsze konkrety

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.12.03, 09:27 Drukuj

Suzuki V-Strom 650 zostaje z nami na kolejny rok, ale producent cały czas pracuje nad jego następcą.

Już od wielu miesięcy mówi się o tym, że silnik znany z V-Strom 650 i SV650 zostanie zastąpiony rzędowym dwucylindrowcem. Niedawno pokazywaliśmy wam szkice patentowe motocykla, który miałby być następcą SV650, a teraz do sieci trafiły rysunki pokazujące, co może nas czekać w kolejnej generacji małego V-Stroma.

NAS Analytics TAG

W przypadku tych rysunków silnik ma drugorzędne znaczenie i ważniejsze jest to, co zmieni się w nadwoziu. Przede wszystkim nowy V-Strom może być nieco wyższy, co spowoduje podniesienie środka ciężkości. Oprócz tego nowy silnik będzie miał dodatkowe miejsce na większą miskę olejową. Rama została zaokrąglona pośrodku.

Zmiany obejmą także układ dolotowy. Puszka z filtrem powietrza została przeniesiona pod siedzenie, co pozwala na użycie większego zbiornika paliwa. Na rysunkach widać również większy skok tylnego zawieszenia. W modelu V-Strom 650 siedzisko znajduje się na wysokości 820 mm, a prześwit wynosi 17 centymetrów.

Na razie to tylko patenty i domysły, a tymczasem Suzuki działa po swojemu i nie spieszy się z przedstawianiem nowych konstrukcji.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr