tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sztormiaczek. Suzuki pracuje nad modelem V-Strom w wersji 125 cm3
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sztormiaczek. Suzuki pracuje nad modelem V-Strom w wersji 125 cm3

Autor: Janusz Bbenek 2020.09.25, 08:13 1 Drukuj

Już niedługo posiadacze prawa jazdy kat. B mogą dostać od Suzuki ciekawy prezent. V-Strom w wersji 125 cm3 z chińskim silnikiem może być tanim i skutecznym sposobem na miejski transport i bliską turystykę. 

Popularne turystyczne enduro Suzuki V-Strom dostępne jest w trzech wersjach pojemnościowych - 250, 650 i 1050, a przynajmniej tak było do niedawna. W tym sezonie "Minionek", czyli ciekawie wystylizowany model 250, zniknął niestety z katalogu Suzuki Polska. 

NAS Analytics TAG

Możliwe, że niedługo najmniejszego V-Stroma zastąpi wersja 125 cm3, która może liczyć na znacznie liczniejsze grono odbiorców z prawem jazdy kat. B. Według doniesień, punktem wyjścia dla tego modelu może być silnik 160 cm3 opracowany na rynki azjatyckie przez chińskiego partnera Suzuki, firmę Haouje. 

Dostępne w sieci grafiki, dołączone do wniosku patentowego Haouje pokazują motocykl o kształtach mocno nawiązujących do linii poprzedniej generacji V-Stroma 1000, z jego dziobem, układem świateł i ogólną sylwetką. Suzuki miałoby tanim kosztem przygotować wersję 125 cm3 tego motocykla i sprzedawać go w Europie. Czekamy na oficjalne informacje. NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr