tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Suzuki V-Strom 650 XT. Śmiała offroadowa wizja Oberdana Bezziego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Suzuki V-Strom 650 XT. Śmiała offroadowa wizja Oberdana Bezziego

Autor: Raff 2020.01.20, 21:49 4 Drukuj

Już od dawna mamy takie marzenie - koncepty Oberdana Bezziego wchodzą do produkcji bez żadnych zmian stylistycznych. Och, jaki piękny byłby wówczas motocyklowy świat…

Trzeba przyznać, że Obiboi (pseudonim Oberdana Bezziego) i tak ma ogromny wkład w motocyklowy świat. Spod jego ręki wyszły setki inspirujących projektów, które niezliczone rzesze tunerów wykorzystywały jako bazę do własnych dzieł.

NAS Analytics TAG

Mamy wrażenie, że także producenci bacznie obserwują prace Oberdana i czerpią z nich garściami. Mamy nadzieję, że ostatnie wizualizacje także zostaną wzięte pod uwagę. Włoski designer wziął na warsztat nadchodzącego następcę Suzuki V-Stroma 650, przedstawiając jego mocno offroadową wersję.

Mało prawdopodobne, by Suzuki zdecydowało się dać do produkcji motocykl bez miejsca dla pasażera, ale niechże choć ogólny zarys pozostanie! Prosimy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Bsm 22/01/2020 09:21

Dokładnie.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę