tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Suzuki V-Strom 650 XT. miaa offroadowa wizja Oberdana Bezziego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Suzuki V-Strom 650 XT. miaa offroadowa wizja Oberdana Bezziego

Autor: Raff 2020.01.20, 21:49 4 Drukuj

Już od dawna mamy takie marzenie - koncepty Oberdana Bezziego wchodzą do produkcji bez żadnych zmian stylistycznych. Och, jaki piękny byłby wówczas motocyklowy świat…

Trzeba przyznać, że Obiboi (pseudonim Oberdana Bezziego) i tak ma ogromny wkład w motocyklowy świat. Spod jego ręki wyszły setki inspirujących projektów, które niezliczone rzesze tunerów wykorzystywały jako bazę do własnych dzieł.

NAS Analytics TAG

Mamy wrażenie, że także producenci bacznie obserwują prace Oberdana i czerpią z nich garściami. Mamy nadzieję, że ostatnie wizualizacje także zostaną wzięte pod uwagę. Włoski designer wziął na warsztat nadchodzącego następcę Suzuki V-Stroma 650, przedstawiając jego mocno offroadową wersję.

Mało prawdopodobne, by Suzuki zdecydowało się dać do produkcji motocykl bez miejsca dla pasażera, ale niechże choć ogólny zarys pozostanie! Prosimy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor: Bsm 22/01/2020 09:21

Dokadnie.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr