tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi V90 TTR - koncepcja enduro bliska naszym sercom
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi V90 TTR - koncepcja enduro bliska naszym sercom

Autor: Janusz Bbenek 2020.05.22, 11:12 Drukuj

O ile generalnie w Polsce ikoną jasnowidza jest Krzysztof Jackowski, tak w światku motocyklowym uwielbiamy śledzić przepowiednie Oberdana Bezziego. Włoski projektant wie, co w naszych duszach gra i potrafi na bazie istniejących modeli stworzyć wizualizacje maszyn, które już teraz chcielibyśmy widzieć w salonach. Oto jedna z nich - Moto Guzzi V90 TTR.

Model V85 TT jest obecny na rynku od niedawna, ale już wiadomo, że okazał się dla marki Moto Guzzi ogromnym sukcesem. Połączenie klimatów retro i solidnej bazy turystycznego enduro idealnie trafiło w gust licznej klienteli. V85 TT pozostaje jednak w dużej mierze motocyklem szosowym z pewnymi zdolnościami do jazdy w lekkim terenie. A co z tymi, którzy styl tej maszyny chcieliby zobaczyć w naprawdę ciężkich warunkach?

NAS Analytics TAG

Oberdan Bezzi zaproponował wariant V90 TTR, napędzany nieco rozwierconą wersją V-Twina z V85. Jest tu większy prześwit, wyższe skoki zawieszeń, koła w rozmiarach 21" z przodu i 18" z tyłu, a także plastiki w mocno dakarowym klimacie. Na wyprawach przydadzą się także większy zbiornik paliwa i bardziej sportowe siodło. Z przodu zniknął "dzióbek", pojawił się za to błotnik zamontowany tuż nad kołem.

Czy chcielibyśmy zobaczyć Moto Guzzi V90 TTR w salonach? To jest pytanie z gatunku tych oczywistych i chyba nie trzeba na nie odpowiadać. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr