tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi Galletto 2020. Koncept retro skutera w hodzie przeszoci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi Galletto 2020. Koncept retro skutera w hodzie przeszoci

Autor: Raff 2020.07.16, 09:43 Drukuj

70 lat po premierze pierwszego w historii Moto Guzzi skutera - Galletto - pojawiła się koncepcja nowej wersji tego jednośladu. Młody projektant Samuele Dell'Oro przedstawił wizualizacje skutera na wskroś współczesnego, choć z wyraźnymi wpływami retro.

Pierwszy skuter Moto Guzzi - Galletto (kogucik), pojawił się w roku 1950. na targach w Genewie i od razu wzbudził zainteresowanie nabywców. Od innych skuterów z tamtych lat różnił się przede wszystkim dużymi kołami, które zapewniały kierowcy komfort na drogach kiepskiej jakości. Galletto produkowany był, z różnymi modyfikacjami, do roku 1966.

NAS Analytics TAG

Młody projektant Samuele Dell'Oro przedstawił niedawno pomysł na nową wersję tamtego jednośladu. Widać wyraźnie, że nowy Galletto czerpie ze stylistyki współczesnych motocykli Moto Guzzi, jednak dominującym elementem jest odniesienie do kształtów pierwowzoru.

Zgodnie z obecnymi trendami, nowy Galletto ma być napędzany silnikiem hybrydowym. Na razie skuter pozostaje tylko piękną wizualizacją, ale kto wie - być może producent na fali sukcesów zdecyduje się zaadaptować ten znakomity projekt?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr