tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czarny Orze wyldowa. Nowy pomys na Moto Guzzi V85
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czarny Orze wyldowa. Nowy pomys na Moto Guzzi V85

Autor: Janusz Bbenek 2020.07.05, 09:03 Drukuj

Oberdan Bezzi nie zawodzi. Jego najnowszy projekt to "Black Eagle", średniej klasy motocykl sportowo-turystyczny na bazie Moto Guzzi V85.

Oberdan, znany także pod pseudonimem Obiboi, to od lat kopalnia pomysłów na motocykle, które natychmiast chcielibyśmy mieć w garażu. Tym razem wziął na warsztat dosyć świeżą platformę Moto Guzzi V85, na której na rynku obecne jest jak na razie tylko turystyczne retro enduro V85 TT. 

NAS Analytics TAG

Chłodzony powietrzem V-Twin o pojemności 853 cm3 i mocy 80 KM z pewnością sprawdzi się również w motocyklach z innych segmentów, zresztą sam producent z Mandello del Lario nie ukrywa, że zamierza rozszerzać tę rodzinę. Póki co jednak zamieszanie z pandemią Covid-19 sprawia, że plany kolejnych premier trzeba będzie prawdopodobnie odłożyć. 

Projekt Oberdana Bezziego nazwany "Black Eagle" to motocykl o sportowym zacięciu z niewielką owiewką, kierownicą clip-on oraz sporą dawką karbonowych dodatków. Maszyna jest proporcjonalna i trzyma linię, zastanawiające są tylko położenie oraz kształt tylnego amortyzatora. To jednak jak na razie tylko wizja projektanta.

Marka Moto Guzzi ma obecnie w grupie Piaggio status producenta maszyn w stylu retro, nie spodziewamy się więc prac nad motocyklem czysto sportowym. Z drugiej strony chętnie zobaczylibyśmy następcę takich modeli, jak MGS-01. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr