tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl sportowy Triumph Trident 660 RR. Propozycja podania od Oberdana Bezzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl sportowy Triumph Trident 660 RR. Propozycja podania od Oberdana Bezzi

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.05.17, 10:30 Drukuj

Znany grafik i designer Oberdan Bezzi, który słynie z nieprzekombinowanych konceptów motocykli, przedstawił swoją wizję powrotu Triumpha do budowy motocykli sportowych. Choć producent wystawia odziany w owiewki model Street Triple w Mistrzostwach Świata Superbike, to Daytona zniknęła z oferty.

Oberdan Bezzi zaproponował stworzenie motocykla sportowego na bazie modelu Trident 660, co podążyłoby za ogólnie panującym trendem robienia średnich maszyn, które nadają się zarówno na ulicę, jak i na tor. W grze mamy chociażby Aprilię RS660 czy Yamahę YZF-R7. Trident ma solidne podstawy, ponieważ jest tu trzycylindrowy silnik o maksymalnej mocy 81 KM, zawieszenie Showa SFF z przodu i RSU z tyłu. Do dyspozycji użytkownika oddano dwa tryby pracy - Road i Rain. Opcjonalnie można dokupić moduł Bluetooth i sterowania kamerą GoPro.

NAS Analytics TAG

Motocykl zaproponowany przez Oberdana Bezzi jest nieco bardziej usportowiony niż maszyny obecne na rynku, o czym świadczy pozycja za kierownicą. Do tego mamy kanciaste i agresywne kształty oraz zgodną z obowiązującymi trendami aerodynamikę. Zapewne nikt nie pogniewałby się, jeżeli Triumph zdecydowałby się wprowadzić coś podobnego do sprzedaży. Model Trident 660 zebrał bardzo dobre opinie w testach z całego świata.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr