tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Koncept BMW 400GS Oberdana Bezzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Koncept BMW 400GS Oberdana Bezzi

Autor: Dominika Jochymska 2020.07.16, 11:43 Drukuj

Sukces Hondy X-ADV 750 może zainspirować konkurencję. Tak to właśnie widzi projektant Oberdan Bezzi i przedstawia swój koncept BMW C400GT przekształconego w C400GS.

Honda wyróżniała się na tle konkurencji i przełamała pewne granice swoim X-ADV 750. Stworzyła prawdziwego crossovera pomiędzy motocyklem a skuterem, z półautomatyczną dwusprzęgłową skrzynią biegów DCT. Krótko mówiąc, ten model robił i nadal robi wrażenie, utrzymując swoje miejsce w statystykach sprzedaży. Ze swojej strony, w mniejszej pojemności, Honda może wprowadzić X-ADV 750 w wersji 125 na Europę. Czy tak się stanie? Zobaczymy.

NAS Analytics TAG

Kymco poważnie rozważa swój koncept CV2, chociaż prototyp zaczyna się już trochę starzeć. W rzeczywistości więc BMW spokojnie mogłoby wkroczyć w ten segment z koncepcją crossovera na bazie C400GT. Niemiecki producent, z reguły innowacyjny, zostałby wtedy jednak naśladowcą, ale jeśli gra jest warta świeczki i zdobycia udziału w rynku, to dlaczego z tego nie skorzystać?

Jakie mogą być zalety BMW C400GS?

- Pół-skuter z nieco offroadowym wyglądem.
- Większy skok zawieszenia dla większego komfortu.
- Możliwość poruszania się po lekkim terenie.
- Wygląd przyciągający tradycyjnych motocyklistów szukających praktycznego jednośladu do codziennego użytku.
- Powiększony bagażnik pod siodełkiem, w którym zmieszczą się dwa kaski.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr