tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda ADV 150 2021 ju oficjalnie. W Europie ma szans pojawi si jako 125 cm3
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda ADV 150 2021 ju oficjalnie. W Europie ma szans pojawi si jako 125 cm3

Autor: Raff 2020.04.02, 21:13 Drukuj

Honda ADV 150, mniejsza wersja offroadowego skutera X-ADV, trafiła oficjalnie na rynek amerykański. Mamy przeczucie, że wkrótce zobaczymy małego wszędołaza w Europie.

ADV 150 pełnymi garściami czerpie z designu X-ADV. Odnajdziemy tutaj podobne, ostre linie i detale, które sprawiają, że skuter zdecydowanie wyróżnia się w tłumie innych jednośladów. Jego premiera odbyła się w ubiegłym roku w Indonezji, teraz skuter trafił do Stanów Zjednoczonych.

NAS Analytics TAG

Do napędu ADV 150 wykorzystano jednocylindrowy silnik o pojemności 149,3 cm3 i mocy 14,5 KM. Mimo offroadowej stylizacji, skuter przeznaczony jest do użytku w mieście, inaczej niż w większym bracie, tutaj zastosowano typowe dla miejskich skuterów zawieszenie - tradycyjny widelec i bliźniacze amortyzatory. Zamiast felg szprychowych, obecnych w X-ADV, ADV 150 wyposażony jest w odlewy aluminiowe - 14-calowe z przodu i 13-calowe z tyłu.

Na pokładzie znalazły się cyfrowy kokpit z dużym ekranem, regulowana szyba, system bezkluczykowy i alarm. Pod siedzeniem wygospodarowano 28-litrowy schowek.

Spodziewamy się, że ADV 150 ma szansę trafić wkrótce na rynek europejski, ale raczej nie z silnikiem 150 cm3. Mało prawdopodobne, by Honda zdecydowała się zrezygnować z ogromnego potencjału, jaki daje pojemność 125 cm3, tym bardziej że ma ona w ofercie taką właśnie jednostkę napędową, w dodatku o niemal identycznej jak indonezyjska wersja mocy.

Więcej informacji o motocyklach Hondy znajdziesz na stronie https://www.honda.pl/motorcycles.html

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr