tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi ronie w si. Grupa Piaggio szykuje potny zastrzyk finansowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi ronie w si. Grupa Piaggio szykuje potny zastrzyk finansowy

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.05, 15:42 Drukuj

Setna rocznica założenia marki oraz poważny remont powierzchni biurowej i hal produkcyjnych sprawiają, że nadchodzący rok będzie dla Moto Guzzi wyjątkowy!

W 2015 roku Moto Guzzi weszło w skład grupy Piaggio, które wobec stale rosnącego zainteresowania tą marką, koncentruje się na jej rozwoju. Moto Guzzi rozpoczęło produkcję jednośladów w 1921 roku będąc jednym z najstarszych, istniejących bez przerw, europejskich producentów.

NAS Analytics TAG

Poprzednia rozbudowa zakładu miała miejsce jeszcze w latach 50-tych, kiedy dobudowano piętra w zakładach w Mandello del Lario, tworząc na dachu tor testowy dla motocykli.

 Grupa Piaggio postanowiła sfinansować kolejną przebudowę zakładów - oznacza to, że z marką wiązana jest duża nadzieja. To doskonała wiadomość dla fanów "Guzzi", wszak jesteśmy pewni, że następnym krokiem będą inwestycje w rozwój nowych modeli w tym elektrycznych.

Grupa Piaggio przy okazji postanowiła przebudować swoją siedzibę w Panderze - powstaną tam nowe powierzchnie dla działu konstrukcyjno - badawczego a przy okazji zatrudnienie znajdzie dodatkowych 40 inżynierów, mających wspierać rozwój jednośladów elektrycznych.

Środki pozyskano z Europejskiego Banku Inwestycyjnego, i oprócz rozbudowy siedziby Piaggio i Moto Guzzi mają posłużyć do wsparcia rozwoju Aprilii, należącej do Piaggio!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr