tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha YZF-R1 GYTR wyprzedana w niecałą dobę!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha YZF-R1 GYTR wyprzedana w niecałą dobę!

Autor: Konrad Bartnik 2018.12.30, 13:18 Drukuj

Zgodnie z przewidywaniami, ściśle limitowana, rocznicowa wersja superbike z Iwata bardzo szybko znalazła swoich właścicieli. 20 motocykli zostało sprzedanych w mniej niż 24 godziny.

Specjalna wersja YZF-R1 GYTR została przygotowana na 20 rocznicę pojawienia się "erjedynki" na rynku. Motocykl bazuje na wyczynowej maszynie, która wygrała tegoroczny 8-godzinny wyścig na torze Suzuka, a jego wykończenie nawiązuje do pierwszej R1, która weszła do sprzedaży w 1999 roku.

NAS Analytics TAG

Yamaha YZF-R1 GYTR została wyposażona w pełen zestaw najwyższej jakości wyścigowych komponentów. Znajdziemy tu m.in. kompletny tytanowy wydech Akrapovic, sportowy zestaw hamulcowy Brembo (zaciski GP4-RX, tarcze T-drive o średnicy 320 mm, pompę 19RCS Corsa Corta), pełen zestaw karbonowych owiewek, zawieszenie Ohlins i opony Bridgestone V02.

Mimo mało okazyjnej ceny, wynoszącej ok. 170 tysięcy zł, wszystkie 20 wyprodukowanych egzemplarzy sprzedało się w niecałą dobę od ogłoszenia zapisów. Nic dziwnego - YZF-R1 GYTR 20th Anniversary jest bardzo smacznym kąskiem dla kolekcjonerów. Z tego powodu pierwszych ofert odsprzedaży spodziewamy się dopiero za kilka lat, zapewne w odpowiednio wyższej cenie...

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę