tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha YZF-R1 GYTR wyprzedana w niecałą dobę!

Yamaha YZF-R1 GYTR wyprzedana w niecałą dobę!

Autor: Konrad Bartnik 2018.12.30, 13:18 Drukuj

Zgodnie z przewidywaniami, ściśle limitowana, rocznicowa wersja superbike z Iwata bardzo szybko znalazła swoich właścicieli. 20 motocykli zostało sprzedanych w mniej niż 24 godziny.

Specjalna wersja YZF-R1 GYTR została przygotowana na 20 rocznicę pojawienia się "erjedynki" na rynku. Motocykl bazuje na wyczynowej maszynie, która wygrała tegoroczny 8-godzinny wyścig na torze Suzuka, a jego wykończenie nawiązuje do pierwszej R1, która weszła do sprzedaży w 1999 roku.

Yamaha YZF-R1 GYTR została wyposażona w pełen zestaw najwyższej jakości wyścigowych komponentów. Znajdziemy tu m.in. kompletny tytanowy wydech Akrapovic, sportowy zestaw hamulcowy Brembo (zaciski GP4-RX, tarcze T-drive o średnicy 320 mm, pompę 19RCS Corsa Corta), pełen zestaw karbonowych owiewek, zawieszenie Ohlins i opony Bridgestone V02.

Mimo mało okazyjnej ceny, wynoszącej ok. 170 tysięcy zł, wszystkie 20 wyprodukowanych egzemplarzy sprzedało się w niecałą dobę od ogłoszenia zapisów. Nic dziwnego - YZF-R1 GYTR 20th Anniversary jest bardzo smacznym kąskiem dla kolekcjonerów. Z tego powodu pierwszych ofert odsprzedaży spodziewamy się dopiero za kilka lat, zapewne w odpowiednio wyższej cenie...

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę