tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi V8 - kuszca wizja woskiego designera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi V8 - kuszca wizja woskiego designera

Autor: Janusz Bbenek 2018.12.31, 16:44 Drukuj

Oberdan Bezzi to bardzo znane nazwisko w świecie motocyklowego designu. Włoski projektant regularnie dostarcza fantastyczne pomysły na nowe maszyny. Tym razem zaproponował eleganckiego roadstera Moto Guzzi V8.

Jeszcze nie opadł kurz po premierze turystycznego Moto Guzzi V85, który pojawi się w salonach w 2019 roku, a Bezzi już wziął się za przerabianie tej platformy. Roadster o nowoczesnych, ale jednocześnie nawiązujących do tradycji kształtach naprawdę chwyta za serce. Chętnie zobaczylibyśmy go w ofercie Moto Guzzi pomiędzy dotychczasowymi klasykami V7 i V9.

NAS Analytics TAG

Pozostałe prace włoskiego designera można znaleźć w internecie w wielu źródłach, m.in. tutaj. Czasami mamy wrażenie, że Bezzi rysuje wszystko to, na co nie odważyli się projektanci wersji seryjnych. Znakomita robota.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr