tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi V8 - kusząca wizja włoskiego designera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi V8 - kusząca wizja włoskiego designera

Autor: Janusz Bębenek 2018.12.31, 16:44 Drukuj

Oberdan Bezzi to bardzo znane nazwisko w świecie motocyklowego designu. Włoski projektant regularnie dostarcza fantastyczne pomysły na nowe maszyny. Tym razem zaproponował eleganckiego roadstera Moto Guzzi V8.

Jeszcze nie opadł kurz po premierze turystycznego Moto Guzzi V85, który pojawi się w salonach w 2019 roku, a Bezzi już wziął się za przerabianie tej platformy. Roadster o nowoczesnych, ale jednocześnie nawiązujących do tradycji kształtach naprawdę chwyta za serce. Chętnie zobaczylibyśmy go w ofercie Moto Guzzi pomiędzy dotychczasowymi klasykami V7 i V9.

~~~~~------~~~~~

Pozostałe prace włoskiego designera można znaleźć w internecie w wielu źródłach, m.in. tutaj. Czasami mamy wrażenie, że Bezzi rysuje wszystko to, na co nie odważyli się projektanci wersji seryjnych. Znakomita robota.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę