tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl crossowy Ducati. Plotki i marzenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl crossowy Ducati. Plotki i marzenia

Autor: Janusz Bbenek 2019.01.04, 11:05 Drukuj

Na zagranicznych forach motocyklowych zaczęły się pojawiać pogłoski o planach Ducati wejścia w segment motocykli MX. Nowy model miałby być napędzany singlem o pojemności 450 cm3.

Motocykle typowo crossowe to jeden z ostatnich segmentów, w którym Ducati jeszcze nie jest obecne. Wejście w taki projekt oznaczałoby dla włoskiej firmy konkretny krok do przodu i szansę na wejście na chłonne rynki w krajach rozwijających się. Cross z jednocylindrowym silnikiem 450 cm3 byłby również doskonałą i prostą bazą dla lekkiego miejskiego enduro, czyli jednośladu idealnego w regionach pozbawionych gęstej sieci dobrych dróg..

NAS Analytics TAG

Z drugiej strony, rynek motocykli MX jest już bardzo nasycony i w zasadzie zdominowany przez siedem marek: KTM, Husqvarnę, Yamahę, Hondę, Suzuki, Kawasaki i Betę. Aby wejść do tej elitarnej grupy i realnie zamieszać, Ducati musiałoby pokazać coś naprawdę przełomowego.

Bardzo ciekawą wizualizację crossowego Ducati stworzył niezawodny Oberdan Bezzi. Włoski projektant słynie z "podpowiedzi" dla znanych marek motocyklowych. Jego wizualizacje często spotykają się z marzeniami szarych motocyklistów - takich jak my :)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr