tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Winter, czyli zimowy zlot fanów marki Ducati i nie tylko... NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Winter, czyli zimowy zlot fanów marki Ducati i nie tylko...

Autor: Informacja prasowa 2019.01.25, 13:13 Drukuj
Brakuje Wam motocykli? Nam też i to bardzo. Aby zapełnić tę lukę, w imieniu własnym oraz Ducati Klub Polska, zapraszamy na 4. edycję Red Winter, czyli zlotu fanów motocykli Ducati.

To impreza dla właścicieli motocykli z Bolonii, jak i tych, którzy chcieliby dopiero je posiadać, dlatego zapraszamy zarówno desmomaniaków, niezrzeszonych w klubie, jak i osoby, które (jeszcze) Ducati w garażu nie mają! Zależy nam, abyście poznali nasz świat bliżej. Jesteśmy pewni, że spodoba się on Wam i zapragniecie pozostać w nim na dłużej.

Gdzie? Hotel Zagroń, Istebna

NAS Analytics TAG

Kiedy? 8 - 10 marca

Szczegóły znadziecie tutaj.

Partnerem wydarzenia jest EURORIDER Katowice

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę