tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Panigale liderem sprzeday w segmencie superbike
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Panigale liderem sprzeday w segmencie superbike

Autor: Informacja prasowa 2019.01.24, 16:16 Drukuj

Ducati zamknęło 2018 rok z doskonałym wynikiem sprzedażowym! 53 004 motocykle sprzedane na całym świecie oraz objęcie pozycji lidera w segmencie superbike - to potwierdzenie silnej pozycji włoskiego producenta na międzynarodowym rynku motocykli klasy premium. 

Po raz pierwszy próg sprzedanych 50 000 egzemplarzy Ducati przekroczyło w 2015 roku. Trzy ostatnie intensywne lata rozwoju oferty i technologii pozwoliły na ponowne osiągnięcie przełomowego wyniku w 2018 roku.

NAS Analytics TAG

Istotnym udziałem sukcesu jest wysoka sprzedaż motocykli z rodziny Panigale. Łącznie, w 2018 roku na całym świecie, sprzedano 9700 pojazdów z tej gamy, co daje 26-procentowy udział w segmencie superbike i, tym samym, osiągnięcie pozycji lidera sprzedaży w tym segmencie! Bestsellerem jest wciąż model V4, który w 2018 roku znalazł 6100 nabywców.

Mimo tego Ducati nie zwalnia tempa w powiększaniu rodziny superbike. Podczas mediolańskich targów EICMA w listopadzie 2018 roku został zaprezentowany model V4 R. Motocykl powstał przy ścisłej współpracy z projektantami oraz inżynierami, pracującymi dla Ducati Corse i posiada 100% sportowego DNA włoskiej marki. Jednostka napędowa motocykla ma 998 ccm, dzięki czemu V4 R niemal prosto z salonu może wjechać na tor i brać udział w wyścigach klasy superbike!

Dodatkowe informacje na temat modeli Panigale znajdują się na ducatipolska.pl. Zachęcamy również do odwiedzania salonów Ducati, których lista dostępna jest tutaj.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr