tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Zero. Czy tak będzie wyglądać elektryczny superbike z Borgo Panigale? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Zero. Czy tak będzie wyglądać elektryczny superbike z Borgo Panigale?

Autor: Raff 2019.02.01, 19:30 1 Drukuj

Koncept Ducati Zero pojawił się w sieci już jakiś czas temu, ale w świetle tego, co Claudio Domenicalli mówił o elektrycznych motocyklach z Borgo Panigale, nabrał zupełnie nowego wymiaru.

Koncept Ducati Zero stworzony został przez troje zdolnych studentów wzornictwa ze Scuola Politecnica di Design - Barta Heijta, Fernando Pastre'a i Raquel Villani. Bart Heijt tłumaczył, że minimalistyczny projekt miał nawiązywać do linii tradycyjnych motocykli Ducati. Inspiracją do stworzenia bryły motocykla była sylwetka węża, który podczas ataku przybiera agresywną i skierowaną do przodu postawę.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym przez projektantów, jest dynamiczna zmiana koloru logo, w zależności od wybranego trybu jazdy. Zielony oznacza tryb oszczędny ECO, biały - tryb drogowy STRADA, a czerwony - wyścigowy CORSA.

Szef Ducati, Claudio Domenicali określił elektryczne motocykle jako nieuchronną przyszłość koncernu, podczas prezentacji specjalnego projektu autorstwa studentów i inżynierów z Uniwersytetu w Bolonii.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę