tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gdzie jest brrraaaap? Josh Hill i jego elektryczny freestyle motocross
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gdzie jest brrraaaap? Josh Hill i jego elektryczny freestyle motocross

Autor: Raff 2019.04.07, 09:52 1 Drukuj

Dzidowanie w terenie nieodłącznie kojarzy nam się z soczystym brrraaaaap! Tymczasem, jak pokazuje Josh Hill, we względnej ciszy też można upalać bez specjalnych ograniczeń.

Film, opublikowany przez Josha Hilla z jednej strony zachwycił nas wykonywanymi przez niego ewolucjami, z drugiej jednak nieco zafrapował - gdzie kultowe brrraaaaap?

NAS Analytics TAG

Potem zdaliśmy sobie sprawę jak bardzo za upalanie takim motocyklem po lesie będą nam wdzięczni grzybiarze, leśnicy, a nawet zwierzęta. Z pewnością wdzięczni za nowy nabytek są także sąsiedzi Josha.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr