tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gdzie jest brrraaaap? Josh Hill i jego elektryczny freestyle motocross NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Gdzie jest brrraaaap? Josh Hill i jego elektryczny freestyle motocross

Autor: Raff 2019.04.07, 09:52 1 Drukuj

Dzidowanie w terenie nieodłącznie kojarzy nam się z soczystym brrraaaaap! Tymczasem, jak pokazuje Josh Hill, we względnej ciszy też można upalać bez specjalnych ograniczeń.

Film, opublikowany przez Josha Hilla z jednej strony zachwycił nas wykonywanymi przez niego ewolucjami, z drugiej jednak nieco zafrapował - gdzie kultowe brrraaaaap?

NAS Analytics TAG

Potem zdaliśmy sobie sprawę jak bardzo za upalanie takim motocyklem po lesie będą nam wdzięczni grzybiarze, leśnicy, a nawet zwierzęta. Z pewnością wdzięczni za nowy nabytek są także sąsiedzi Josha.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę