tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klasyczne elektryczne motocykle - Fly Free Electric Motorcycles

Klasyczne elektryczne motocykle - Fly Free Electric Motorcycles

Autor: Redakcja 2019.02.13, 14:31 Drukuj

Modułowa konstrukcja nowego pojazdu od Fly Free Electric Motorcycles pozwoliła w oparciu o jedną motocyklowa platformę on nazwie SMART stworzyć trzy modele o przydomkach: DESERT, OLD i CLASSIC. Takich pojazdów jeszcze nie było…

Choć wielu motocyklistów nie chce pogodzić się z ogólnie zarysowaną przyszłością motoryzacji i motocykli - czyli przejściem na napęd elektryczny - to my w Ścigaczu czekamy na moment dostarczenia do testów pod drzwi naszej redakcji motocykla w pełni elektrycznego, stylowego, z mocnym silnikiem i sporym zasięgiem, którym szczerze się "zajaramy". Zgodnie uważamy, że ten moment nieuchronnie niedługo nadejdzie…

Oto propozycja od nieznanej szerzej firmy z USA - FFEM - która proponuje na bazie jednej konstrukcji aż trzy modele swoich pojazdów utrzymanych w nostalgicznym tonie. Desert, Old i Classic to motocykle mające trafić w gust młodego pokolenia, które chce być zgodne z najnowocześniejszymi trendami obejmującymi: ochronę środowiska, elektromobilność, nietuzinkowy, klasyczny design stylu retro, podarte, obcisłe jeansy i kawę ze Starbucksa. 

Wszystkie trzy pojazdy zasilane są akumulatorem litowo-jonowym LG, który można łatwo zdemontować w celu naładowania go w pomieszczeniu. Maksymalny zasięg pojazdu to około 80 km a prędkość maksymalna to 80 km/h. Motocykle platformy SMART mają trzy tryby jazdy, eco, city i speed.

Pochodząca z Kalifornii firma nie podała do wiadomości jeszcze oficjalnej ceny za swoje produkty, ani nie wiemy też jaką moc generują elektryczne jednostki napędowe SMART.

Jednego jesteśmy pewni - motocykle elektryczne zaczynają stawać się wizualnie ładne, a to pierwszy krok do ich akceptacji. W końcu motocykle kupujemy także oczami.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę