tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klasyczne elektryczne motocykle - Fly Free Electric Motorcycles
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Klasyczne elektryczne motocykle - Fly Free Electric Motorcycles

Autor: Redakcja 2019.02.13, 14:31 Drukuj

Modułowa konstrukcja nowego pojazdu od Fly Free Electric Motorcycles pozwoliła w oparciu o jedną motocyklowa platformę on nazwie SMART stworzyć trzy modele o przydomkach: DESERT, OLD i CLASSIC. Takich pojazdów jeszcze nie było…

Choć wielu motocyklistów nie chce pogodzić się z ogólnie zarysowaną przyszłością motoryzacji i motocykli - czyli przejściem na napęd elektryczny - to my w Ścigaczu czekamy na moment dostarczenia do testów pod drzwi naszej redakcji motocykla w pełni elektrycznego, stylowego, z mocnym silnikiem i sporym zasięgiem, którym szczerze się "zajaramy". Zgodnie uważamy, że ten moment nieuchronnie niedługo nadejdzie…

__________________________________________

Oto propozycja od nieznanej szerzej firmy z USA - FFEM - która proponuje na bazie jednej konstrukcji aż trzy modele swoich pojazdów utrzymanych w nostalgicznym tonie. Desert, Old i Classic to motocykle mające trafić w gust młodego pokolenia, które chce być zgodne z najnowocześniejszymi trendami obejmującymi: ochronę środowiska, elektromobilność, nietuzinkowy, klasyczny design stylu retro, podarte, obcisłe jeansy i kawę ze Starbucksa. 

Wszystkie trzy pojazdy zasilane są akumulatorem litowo-jonowym LG, który można łatwo zdemontować w celu naładowania go w pomieszczeniu. Maksymalny zasięg pojazdu to około 80 km a prędkość maksymalna to 80 km/h. Motocykle platformy SMART mają trzy tryby jazdy, eco, city i speed.

Pochodząca z Kalifornii firma nie podała do wiadomości jeszcze oficjalnej ceny za swoje produkty, ani nie wiemy też jaką moc generują elektryczne jednostki napędowe SMART.

Jednego jesteśmy pewni - motocykle elektryczne zaczynają stawać się wizualnie ładne, a to pierwszy krok do ich akceptacji. W końcu motocykle kupujemy także oczami.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę