tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tajemnica w karbonowej ramie. Elektryczny motocykl NXT Rage
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tajemnica w karbonowej ramie. Elektryczny motocykl NXT Rage

Autor: Raff 2019.02.25, 13:31 Drukuj

NXT Motors to holenderski startup, odpowiedzialny za bardzo ciekawy projekt motocykla elektrycznego - Rage. Elektryczna technologia zamknięta we włóknie węglowym jest jednak tajemnicą.

NXT Rage to nie tylko model koncepcyjny. Firma poinformowała właśnie, że proces certyfikacji i homologacji unijnej dobiegł końca i w ciągu kilku najbliższych miesięcy elektryczny jednoślad będzie dostępny w sprzedaży.

NAS Analytics TAG

Motocykl zbudowano na bazie ramy monocoque wykonanej w całości z włókna węglowego. Rage stał się gwiazdą tegorocznej wystawy Motorbeurs 2019 w Utrechcie. Przed oficjalną premierą gotowego motocykla producent zazdrośnie strzeże jednak swoich sekretów - nie są dostępne żadne, nawet przybliżone dane techniczne, terminy dostaw ani poziomy cen. 

Wiadomo tylko tyle, że prezentowany motocykl dostępny będzie w dwóch wersjach - Rage i Raw. Możemy się jedynie domyślać, że wersja Raw będzie surową, pozbawioną większości opcji wyposażenia wersją Rage.

Harm Besseling, szef działu technicznego NXT zapewnia, że jego firma chciałaby w tym modelu dostarczyć użytkownikowi wszystkiego, co najlepsze w kwestii technologii. W planach, oprócz nakeda są także inne typy elektrycznych motocykli - enduro, supersport i turystyk.

NTX Motors planuje oficjalną prezentację Rage na początku lata.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr