tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tajemnica w karbonowej ramie. Elektryczny motocykl NXT Rage NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tajemnica w karbonowej ramie. Elektryczny motocykl NXT Rage

Autor: Raff 2019.02.25, 13:31 Drukuj

NXT Motors to holenderski startup, odpowiedzialny za bardzo ciekawy projekt motocykla elektrycznego - Rage. Elektryczna technologia zamknięta we włóknie węglowym jest jednak tajemnicą.

NXT Rage to nie tylko model koncepcyjny. Firma poinformowała właśnie, że proces certyfikacji i homologacji unijnej dobiegł końca i w ciągu kilku najbliższych miesięcy elektryczny jednoślad będzie dostępny w sprzedaży.

NAS Analytics TAG

Motocykl zbudowano na bazie ramy monocoque wykonanej w całości z włókna węglowego. Rage stał się gwiazdą tegorocznej wystawy Motorbeurs 2019 w Utrechcie. Przed oficjalną premierą gotowego motocykla producent zazdrośnie strzeże jednak swoich sekretów - nie są dostępne żadne, nawet przybliżone dane techniczne, terminy dostaw ani poziomy cen. 

Wiadomo tylko tyle, że prezentowany motocykl dostępny będzie w dwóch wersjach - Rage i Raw. Możemy się jedynie domyślać, że wersja Raw będzie surową, pozbawioną większości opcji wyposażenia wersją Rage.

Harm Besseling, szef działu technicznego NXT zapewnia, że jego firma chciałaby w tym modelu dostarczyć użytkownikowi wszystkiego, co najlepsze w kwestii technologii. W planach, oprócz nakeda są także inne typy elektrycznych motocykli - enduro, supersport i turystyk.

NTX Motors planuje oficjalną prezentację Rage na początku lata.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę