tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Panigale V4 - pokładowe nagranie z toru w Walencji

Ducati Panigale V4 - pokładowe nagranie z toru w Walencji

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.23, 10:54 Drukuj

Ducati pochwaliło się nagraniem z przejazdu nowym Panigale V4 na torze w Walencji. Miejsce za kierownicą motocykla zajął oficjalny kierowca testowy firmy, Alessandro Valia, który zaprezentował działanie pokładowych elektronicznych systemów wspomagających.

Nowe Ducati Panigale V4 było najważniejsza premierą ostatnich targów EICMA, a już w tym sezonie pojawi się w salonach i na drogach. Dziś możemy spróbować wczuć się w rolę jego kierowcy, dzięki świetnemu filmowi z toru w Walencji. Kamerę umieszczono tuż przed nowym, kolorowym wyświetlaczem TFT, który bardzo czytelnie pokazuje parametry jazdy.

Kierowca testowy Ducati, Alessandro Valia, demonstruje tu możliwości nowej maszyny. Oprócz fantastycznego dźwięku silnika i atomowych wyjść z zakrętów jest do dyspozycji kilka elektronicznych systemów wspomagających. Na trzynastym zakręcie widzimy kontrolowany przez komputer uślizg na czwartym biegu, przy prędkości ok. 200 km/h. Alessandro wykonuje też bardzo późne hamowanie na ostatnim zakręcie, w którym wspomaga go system ABS działający w pochyleniach.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę