tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wiosna z Ducati 2018 [film i zdjcia]
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wiosna z Ducati 2018 [film i zdjcia]

Autor: Piotr Barry Barya 2018.05.21, 17:23 Drukuj

Tym razem Wiosna z Ducati zagościła na drogach województwa świętokrzyskiego. Co ciekawe, obok najnowszych modeli Ducati pojawiły się również maszyny takich marek, jak Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, czy Mondial… Skąd takie urozmaicenie na tej cyklicznej imprezie Ducati?

Tegoroczna Wiosna z Ducati mogłaby się śmiało nazywać "Wiosna z włoskimi motocyklami", gdyby tylko nie fakt, że pojawiło się na niej również kilka skuterów marki SYM… O co chodzi? Co łączy te wszystkie marki? Rozwiązanie zagadki jest proste. Wszystkie wyżej wymienione dołączyły do portfolio firmy Inter Cars, która teraz jest ich wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce. Zobaczcie w naszym filmowym skrócie, jak wyglądała ta weekendowa impreza.

NAS Analytics TAG

Pierwszy etap Wiosny z Ducati (czwartek i piątek) to testy prasowe oraz czas dla organizatorów na przygotowanie sobotniej trasy. Na weekend do Kielc przyjechali fani Ducati z całej Polski, by razem jeździć, imprezować i testować nowe modele. Tym razem nie tylko Ducati! Jeśli zatem widzieliście gdzieś w woj. świętokrzyskim dużą grupę motocyklistów, głównie na włoskich sprzętach, jest bardzo duża szansa, że to my…

Reprezentacja redakcji Ścigacz.pl, w mojej skromnej osobie, początkowo na Ducati Multistradzie 1260 S (obszerny test tego motocykla już wkrótce!) i później na nowym Panigale V4 (do przygotowania kompletnego testu tej bestii potrzebujemy jeszcze koniecznie sprawdzianu na torze, ale już teraz mogę śmiało powiedzieć, że V4 nieźle pozamiata na scenie motocykli sportowych!).

Pogoda, choć jeszcze w czwartek i piątek była kapryśna, w sobotę i niedzielę dopisała i chyba nikt nie powinien na nią narzekać. W kolejnych dniach opublikujemy jeszcze obszerną galerię zdjęć. Do następnego zobaczenia!

Zdjęcia: Tomasz Parzychowski

Ducati V4 Barry

Wiosna z Ducati 2018 scrambler

NAS Analytics TAG

Wiosna z Ducati 2018 V4

Wiosna z Ducati 2018 przemowa

Wiosna z Ducati 2018 motocykle parking

Porsche Wiosna z Ducati

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr