tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hod dla kultowego 916. Ducati Panigale V4 pojawi si w specjalnej rocznicowej wersji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hod dla kultowego 916. Ducati Panigale V4 pojawi si w specjalnej rocznicowej wersji

Autor: Raff 2019.07.11, 11:59 Drukuj

Powstanie specjalna edycja Ducati Panigale V4 inspirowana kultowym przodkiem, modelem 916. Niestety, dla wszystkich chętnych jej nie wystarczy...

Zaprezentowany w 1994 r. model Ducati 916 szybko zyskał status motocykla niezwykłego. Ponadczasowa sylwetka, doskonałe własności jezdne i pionierskie technologie zyskały uznanie nabywców na całym świecie, potwierdzając ważne miejsce tego motocykla w historii motoryzacji.

NAS Analytics TAG

Od czasu prezentacji pierwszego 916 minęło już 25 lat. To właśnie wtedy Carl Fogarty zdobył na tym modelu swój pierwszy tytuł mistrzowski w WSBK. To dobra okazja, by przypomnieć tamtą kultową konstrukcję. Do oddania hołdu dziadkowi 916 nie ma dziś lepszego motocykla niż Panigale V4.

Model Panigale V4 25 Anniversario 916 otrzyma oryginalne malowanie z czasów swojego poprzednika oraz ekskluzywne akcesoria wyścigowe. Na razie musimy zadowolić się skromna partią krótkich ujęć na detale maszyny, więcej informacji pojawi się zapewne tuż przed premierą na Pebble Beach w Kalifornii, która odbędzie się 12 lipca.

Motocykl zostanie wyprodukowany w liczbie zaledwie 500 sztuk. Premiera zbiegnie się w czasie z amerykańską rundą mistrzostw świata Superbike w Laguna Seca, gdzie Alvaro Bautista i Chaz Davies, zawodnicy zespołu Ducati z Aruba.it, będą rywalizować na maszynach w malowaniu identycznym jak Panigale V4 25 Anniversario 916.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr