tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Baltic Ducati Weekend - święto fanów Ducati już w sierpniu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Baltic Ducati Weekend - święto fanów Ducati już w sierpniu

Autor: Informacja prasowa 2019.07.19, 13:12 Drukuj

Prawdziwe święto wszystkich Ducatisti zbliża się wielkimi krokami! Impreza odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 1 września w Pszczółkach na Pomorzu. Na weekend pełen motocyklowych atrakcji zaprasza importer motocykli Ducati w Polsce - Inter Cars S.A. oraz Ducati Klub Polska.

Baltic Ducati Weekend to wyjątkowa impreza motocyklowa organizowana przez biuro importera Ducati Polska oraz Ducati Klub Polska. Kulminacyjnym punktem spotkania będzie sobota 31 sierpnia z aktywnościami na Autodrom Pomorze. Organizatorzyprzygotowali wiele atrakcji m.in. rejs statkiem, całodzienne szkolenie doskonalenie techniki jazdy prowadzone przez doświadczonych instruktorów z JC Group, symulator wheelie, hamownię, jazdy testowe na najnowszych modelach Ducati i wiele innych!

NAS Analytics TAG

Baza noclegowa to hotele Bartnik i Gregor, gdzie na hasło "DUCATI", uczestnicy otrzymają specjalną zniżkę.

Co więcej, zaproszeni są nie tylko właściciele Ducati, ale również posiadacze innych marek motocykli.

Szczegółowe informacje dotyczące programu imprezy i sposobu rejestracji znajdują się pod tym linkiem.

Zapisy na imprezę trwają do 15 sierpnia br.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę