tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Baltic Ducati Week 2023. Startuje sprzeda biletw na flagow imprez Ducatisti w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Baltic Ducati Week 2023. Startuje sprzeda biletw na flagow imprez Ducatisti w Polsce

Autor: Informacja prasowa 2023.05.19, 12:15 Drukuj

Ducati Official Club Poland zaprasza wszystkich miłośników Ducati na swoją flagową imprezę - Baltic Ducati Week 2023, która odbędzie w dniach 24-27 sierpnia  na terenie Autodromu Pomorze w Pszczółkach. Sprzedaż biletów startuje już 22 maja.

Już w najbliższy poniedziałek, 22 maja, od godz. 12:00 startuje sprzedaż biletów na tegoroczną edycję Baltic Ducati Week. Sprzedaż wejściówek odbędzie się poprzez stronę partnera wydarzenia, firmy JC Group.

NAS Analytics TAG

W programie, zarówno na piątek, jak i sobotę, jak zwykle przewidziano wiele atrakcji:

- jazdy testowe nowymi modelami Ducati,
- jazdy wolne po torze głównym (w czasie przerwy obiadowej dla odbywających szkolenie, oraz po jego zakończeniu),
- jazdy wolne po torze off-roadowym dla właścicieli modeli Desert X, Scrambler, Multistrada,
- wycieczki krajoznawcze po okolicach Trójmiasta,
- rejsy motorówkami po Zatoce Gdańskiej połączone z oglądaniem z bliska bałtyckich fok,
- wyścig typu Endurance,
- grill, muzyka i świetna zabawa w gronie największych fanów Ducati.

Oczywiście, wzorem poprzednich lat, na imprezie nie zabraknie profesjonalnego fotografa, okolicznościowych koszulek, pysznej kawy serwowanej we włoskim stylu oraz tradycyjnej już klubowej kolacji integracyjnej w hotelu.

Cena biletu wstępu na BDW2023 na wszystkie powyższe atrakcje to 370 zł.

Dla uczestników BDW2023 będzie możliwe wykupienie szkolenia na torze prowadzonego przez instruktorów JC Group. Istnieje możliwość wykupienia szkolenia jedno lub dwudniowego (do wyboru w piątek, lub sobotę, jak również w oba te dni w zależności od potrzeb).

Dla osób wybierających opcję szkolenia dwudniowego, przewidziany jest inny tok szkolenia niż dla osób szkolących się jeden dzień. Dzień szkolenia należy obowiązkowo podać przy dokonywaniu wpłaty.

Dopłata za możliwość uczestniczenia w szkoleniu z JCGroup, to 590 zł za jeden dzień szkoleniowy.

Uwaga!

Nie ma możliwości wykupienia samego szkolenia. Szkolenie możliwe jest tylko dla uczestników BDW 2023 posiadających "podstawowy" bilet wstępu.

Do każdego z uczestników, na jego własny koszt, należy zorganizowanie noclegów na zasadach obowiązujących w poprzednich edycjach BDW. Rekomendowane hotele to "Bartnik", w którym odbędzie się klubowa kolacja integracyjna i "Lawendowy Dwór". Przy dokonywaniu rezerwacji należy podac hasło "Ducati Klub Polska".

Hotel "Bartnik" - ul. Tczewska 1, 83-032 Pszczółki, tel. 58 683 36 66;
Hotel "Lawendowy Dwór Premium" - ul. Gdańska 39, 83-032 Pszczółki, tel. 507 509 955.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr