tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Multistrada V4 - 190 KM w turystycznym pocisku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Multistrada V4 - 190 KM w turystycznym pocisku

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.09, 13:40 5 Drukuj

Podobno są na świecie motocykliści, dla których 158 KM aktualnej Multistrady 1260 to wciąż za mało. Dla nich Ducati szykuje coś specjalnego - kolejne wcielenie platformy V4, tym razem turystyczne. Jeden z prototypów Multistrady V4 był już podobno widziany na testach przez niemieckich dziennikarzy.

Czy możliwe, że szeroka akcja medialna na temat nowego Streetfightera V4, której elementem był niestety fatalny w skutkach start Carlina Dunne’a na Pikes Peak, to zasłona dymna dla prawdziwej bomby, którą Włosi szykują na nadchodzące targi EICMA? Bardzo możliwe. Dziennikarze niemieckiego magazynu Motorrad twierdzą, że spotkali prototypowy egzemplarz Multistrady V4. Nie zdążyli jednak wyciągnąć aparatów i zrobić zdjęć. Póki co, trzeba im wierzyć na słowo.

NAS Analytics TAG

Według ich relacji, motocykl jest wciąż zaskakująco wąski, jak na obecność jednostki V4. Moc silnika o pojemności 1103 cm3 została oczywiście obniżona w stosunku do sportowej rodziny Panigale V4, ale wciąż spodziewana jest na obłędnym poziomie 185-190 KM. Co więcej, nie dało się nie zauważyć radarów długo zapowiadanego systemu Advanced Rider Assistance System (ARAS), umieszczonych z przodu i z tyłu pojazdu. Współpracują one m.in. z inteligentnym tempomatem i układem ostrzegania o pojazdach szybko nadjeżdżających z tyłu.

Wszystko wskazuje więc na to, że tej jesieni zobaczymy nie jeden, a dwa nowe, niesamowicie mocne motocykle Ducati, napędzane jednostką V4. Byle do listopada!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę