tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Multistrada V4 testowana na woskich drogach [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Multistrada V4 testowana na woskich drogach [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2019.07.30, 10:52 1 Drukuj

Ostatnie doniesienia na temat nowego Ducati Multistrada V4 były wyłącznie ustne. Tym razem udało się uchwycić przejazd zamaskowanego motocykla testowego przez rondo w jednej z włoskich miejscowości. Naszą uwagę zwrócił przede wszystkim niezwykle rasowy dźwięk jednostki napędowej.

Wiemy już, że nowy Streetfighter nie będzie jedynym premierowym modelem z silnikiem V4, który zobaczymy na jesiennych targach. Najprawdopodobniej dołączy do niego turystyczna Multistrada V4, która mimo obniżonej w stosunku do "wzorcowego" Panigale mocy, będzie prawdziwą królową swojego segmentu. Spodziewamy się, że do dyspozycji kierowcy będzie jakieś 185-190 KM!

NAS Analytics TAG

Do tej pory jedynym świadectwem istnienia tej maszyny była ustna relacja niemieckich dziennikarzy, którzy przypadkiem natknęli się na motocykl testowy. Tym razem z Włoch nadszedł bardziej namacalny dowód - komuś udało się nagrać oklejoną wzorem maskującym Multistradę V4 przejeżdżającą przez rondo.

Z zewnątrz jest ona bardzo podobna do aktualnej Multistrady 1260. Nową jednostkę zdradza rozrośnięty układ wydechowy i doskonały dźwięk, kojarzący się z maszynami typowo sportowymi. Czekamy na premierę, bardzo niecierpliwie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr