tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Premiera Ducati Multistrady V4 już 4 listopada! Oglądaj online na Scigacz.pl!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Premiera Ducati Multistrady V4 już 4 listopada! Oglądaj online na Scigacz.pl!

Autor: Raff 2020.11.03, 17:46 Drukuj

Już jutro, 4 listopada o 19.00, odbędzie się oficjalna premiera Ducati Multistrady V4 - pierwszego motocykla z Borgo Panigale wyposażonego w system radarów i jednocześnie silnik pozbawiony rozrządu desmodromicznego.

Szczególna sytuacja epidemiczna spowodowała, że największe imprezy targowe na świecie, gdzie zwykle odbywały się premiery nowych motocykli, zostały odwołane. Z tego powodu większość producentów decyduje się na prezentacje swoich nowości w internecie.

NAS Analytics TAG

Ducati także podąża tą drogą. Nowości, przygotowane na przyszły rok, pokazywane będą podczas pięciu prezentacji online. Jutro, 4 listopada odbędzie się pierwsza z nich. Zobaczymy tam model Multistrada V4 - pierwszy motocykl Ducati, wyposażony w system radarów, będący częścią aktywnego tempomatu ACC.

Ducati Multistrada V4 będzie wyjątkowa także pod innym względem. Zastosowany do jej napędu silnik nie został wyposażony w napęd desmodromiczny, zamiast niego zastosowano klasyczne sprężyny.

Wszelkich szczegółów dowiemy się podczas prezentacji - będzie można ją oglądać jutro o 19.00 na stronie internetowej Ducati

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę