tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Multistrada V4 - serwis co 60 tysięcy kilometrów?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Multistrada V4 - serwis co 60 tysięcy kilometrów?

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.13, 13:23 1 Drukuj

Ducati Multistrada V4 ma być pierwszym motocyklem z monitorowaniem martwego pola oraz aktywnym tempomatem. Ma też, jako pierwszy motocykl, interwał serwisowy wydłużony do 37 tysięcy mil, co odpowiada mniej więcej 60 tysiącom kilometrów... słabo?

Multistrada 1260 miała całkiem przyzwoity interwał serwisowy, wynoszący 18640 mil, czyli ok 30 tysięcy kilometrów. Ostatnio do prasy przeniknęła informacja, że najnowsza Multistrada, napędzana silnikiem V4, ma mieć dwukrotnie rzadszy interwał serwisowy, co oznacza, że do mechanika przyjedziemy po 60 tysiącach kilometrów.

NAS Analytics TAG

Nie wiadomo jednak w jaki sposób Ducati tego dokonało. Faktem jest, że przy obwodzie ziemi oscylującym w okolicy 40 tysięcy kilometrów, serwis wykonamy po dystansie półrakrotnie przekraczającym obwód globu.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę