tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 VW chce sprzedać Ducati. Sprawdza zainteresowanie...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

VW chce sprzedać Ducati. Sprawdza zainteresowanie...

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.21, 13:49 Drukuj

Grupa Volkswagena prowadzi wstępne rozmowy z oferentami na markę Ducati. Nie wiadomo, czy na listopadowym zgromadzeniu zarządu VW podejmie decyzję o sprzedaży, ale napewno jest to jedna z opcji...

W podobnej "niewiadomej" znajdują się inne legendarne marki z Włoch: Bugatti i Lamborghini. VW planuje skoncentrować się na rozwoju aut elektrycznych, stąd szuka funduszy na rozwój oraz poprawia rentowność pozostałych marek w portfolio.

NAS Analytics TAG

To, czy w ogóle dojdzie do sprzedaży Ducati nie jest jeszcze pewne, a VW planował podjąć podobną decyzję w 2017 roku - wówczas do zmiany właściciela Ducati nie doszło także za sprawą dużego oporu ze strony związków zawodowych. Swoją drogą, o ile pamiętamy zeszłoroczny trend, Ducati zamknęło rok 2019 z całkiem sensownym wynikiem finansowym - wobec nowości na 2021 rok, spodziewamy się progresywnego wzrostu sprzedaży.

Decyzja o sprzedaży może VW przynieść zysk, tylko czy ktoś pozbywa się interesów, które są rentowne i samowystarczalne pod wzlgędem finansowym, handlowym i organizacyjnym? W zasadzie pozyskanie środków na dalszy rozwój marki macierzystej jest tu jedynym sensowym  wytłumaczeniem...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę