tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Ducati Multistrada V4S - zabraliśmy ją w góry i opadły nam szczęki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Ducati Multistrada V4S - zabraliśmy ją w góry i opadły nam szczęki

Autor: Redakcja @ 2021.05.09, 18:17 4 Drukuj

Boże, jaki ten motocykl jest dobry. Na tym moglibyśmy zakończyć recenzję najnowszej Multistrady V4 na rok 2021. Znowu napiszecie, że test sprzedany i tak dalej... Ale wsiądźcie na najnowszą Ducati Mulistradę V4 na rok 2021 i gwarantuję, że będziecie powtarzali to samo, co ja.

Jak przetestować najnowszą Mulistradę V4? Wpadliśmy na pomysł, aby dać ten motocykl w ręce komuś niezależnemu. Wybór padł na Dana z kanału YouTube Moto Tours VLog. Daniel regularnie jeździe na wyprawy motocyklowe. Swoją podróż poślubną z żoną odbył właśnie na dwóch kołach. Teraz Daniel przygotowuje się do wyjazdu do Kirgistanu, gdyż w ubiegłym roku jego twórczość filmowa została doceniona przez komisję konkursu Motul Azja Tour. Z powodu epidemii koronawirusa podróż do Azji nie mogła się odbyć w ubiegłym roku i dlatego Daniel szykuje się do wyjazdu właśnie w te wakacje. Daniel wydał się nam idealną osobą do wyrażenia opinii na temat nowej Multistrady, bo chociaż trudno w to uwierzyć, Daniel jeździ właśnie poprzednim modelem tego motocykla. Dostał więc na tydzień 2021 Ducati Multistrada V4, aby przetestować go tam, gdzie taki motocykl powinien być testowany, czyli na motocyklowych wyprawach w pojedynkę i z żoną na miejscu pasażera. Wkrótce cała recenzja Daniela, a teraz przesłał na gorąco swoje pierwsze wrażenia:

Ducati Multistrada V4S na rok 2021 na górskich winklach. Zobacz wideo.

Po przejechaniu na nowej Ducati Multistradzie V4S Sport ponad tysiąca kilometów mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy uniwersalny motocykl, na jakim jeździłem. Dzień pierwszy, ponad 340 km drogami szybkiego ruchu w godzinach wieczornych pokazał, że motocykl jest bardzo stabilny przy dużych prędkościach oraz że podgrzewane manetki i siedzenie naprawdę się przydają.

Drugi dzień i 540 km po małopolskich i podkarpackich drogach pokazał pełne oblicze nowej Multistrady. Jest mocna, elastyczna i piekielnie szybka. Precyzja prowadzenia jest na najwyższym poziomie co sprawia, że każdy pokonany zakręt daje niesamowitą frajdę z jazdy. Nowy silnik V4 jest mniej brutalny od poprzednika, bardziej elastyczny i przewidywalny. Motocykl stał się bardziej przystępny dla mniej doświadczonych motocyklistów, zachowując jednocześnie pazur, do jakiego przyzwyczaiły nas poprzednie generacje Multistrady. 

Jutro testujemy, jak wypadnie jazda we dwoje. Pełen test już wkrótce. 

 


Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę